NB I: Vége a külbokáját eltörő paksi középpályás szezonjának

Ebben a szezonban már nem lehet pályára a paksi Papp Kristóf, akinek a Mezőkövesd elleni bajnokin tört el a külbokája.
Póczik Dávid 2022. március 10., csütörtök 15:40
Ebben a szezonban már nem lehet pályára a paksi Papp Kristóf, akinek a Mezőkövesd elleni bajnokin tört el a külbokája.
Szerző: Póczik Dávid 2022. március 10., csütörtök 15:40

Múlt szombaton a Paks 4-0-ra legyőzte hazai pályán a Mezőkövesd csapatát az OTP Bank Liga 23. fordulójában. A tolnaiak sikere azonban nem lehetett felhőtlen, ugyanis középpályásuk, Papp Kristóf az első félidőben megsérült és hordággyal kellett levinni őt a pályáról. A paksiak honlapja később közölte, hogy a játékos a bokája külső részén szenvedett törést.

- Sajnos a képalkotó vizsgálatok kimutatták, hogy az úgynevezett külbokám eltörött. Mivel eléggé be van dagadva, most első körben csütörtökön begipszelik, aztán a jövő hét második felében várhatóan további vizsgálatokat végeznek majd, hogy kell-e műtéti beavatkozást, lemezelést végezni - fogalmazott a 28 éves labdarúgó, aki ebben a szezonban három gólt és négy asszisztot jegyzett a zöld-fehérek játékosaként.

A klub tájékoztatása szerint Papp ebben a szezonban már nem léphet pályára és csak az új szezon alapozásakor csatlakozhat a csapathoz.

- Rossz időben jött, hiszen nemrég a COVID miatt kellett kihagynom több hetet, majd visszatérésem után úgy éreztem, jól megy a játék és a csapat is kiváló szériában van. Jó lett volna a szezon végéig együtt küzdeni a minél jobb helyekért - zárta Papp.

Olvastad már?
A Vidi után a Fradit is elintézné az idény egyik magyar felfedezettje: "Ha szóltak volna, átadom a 11-est" - interjú
A magyar futball egyik nagy tehetsége a győri ETO saját nevelésű támadója, a 2002-es születésű Farkas Balázs, aki a Magyar Kupában nyújtott teljesítményével robbant be a köztudatba azután, hogy a győriek a Puskás Akadémiát és a Fehérvárt is búcsúztatni tudták. Farkas a Vidi elleni győztes gólt szerzett és ezzel elődöntőbe lőtte a csapatát, a legutóbbi bajnokin pedig megszerezte élete első NB II-es találatát. A fiatal csatár a csakfoci.hu-nak beszélt az akadémiai éveiről, a bravúros kupamenetelésről és a győri klub jövőjéről is.
Elolvasom
Átigazolások
Örményország
Örmény kapus jöhet az NB I-be
Suren Meliksetyan információja szerint többek között francia első- és másodosztályú, illetve magyar klubok is érdeklődnek a Pjunyik örmény válogatott kapusa, Henri Avagyan iránt.
Ferencváros
Naby Keita
"Ez a futball, sohasem tudhatjuk, mi történik. Semmi biztosat nem tudok most mondani, csak hogy szeretem ezt a csapatot" - Naby Keita kölcsönszerződése az év végén jár le a Fradinál. (Mandiner)
Ferencváros
Tóth Alex
Az új Juve-vezérigazgató, Damien Comolli átigazolási listáján a ferencvárosi Tóth Alex neve is ott szerepel - az olaszok is 15 millió eurós vételárról írnak. (Juventusnews24.com)
Tovább az összes átigazoláshoz