Felkészülés: Ötöt rúgott Waltner csapata élvonalbeli ellenfelének

A Paks magabiztos győzelmet aratott a szlovéniai edzőtáborban.
Privacsek András 2022. július 11., hétfő 19:37
A Paks magabiztos győzelmet aratott a szlovéniai edzőtáborban.
Szerző: Privacsek András 2022. július 11., hétfő 19:37

Waltner Róbert csapata a montenegrói élvonalban szereplő Arsenal Tivat együttese ellen lépett pályára. A Paks már az első félidőben 4-1-re vezetett, és a második félidőben is megtartotta háromgólos előnyét.

FK Arsenal Tivat (montenegrói I.) - Paksi FC 2-5 (Sajbán 10., 28., Böde 35., Nagy R. 41., Papp 75.)

Paks: Rácz - Osváth, Lorentz (Kinyik 46.), Szekszárdi, Kesztyűs - Vas, Gyurkits - Nagy R., Kocsis (Bőle 46.), Sajbán - Böde

Cserék (60. perctől): Simon - Kocsis, Kinyik, Lenzsér, Szabó J. - Haraszti, Balogh, Windecker, Papp, Bőle - Varga

Átigazolások
Fradi
Profi szerződések
Bucsák Mihály (középpályás, 16 éves), Czéh Barnabás (támadó, 16 éves) és Kovács Márk (középpályás, 19 éves) is alá írta első profi szerződését a klubbal.
Légiósok
Áttörés Szoboszlai ügyében?
Szoboszlai Dominik komolyabb fizetésemelésről tárgyal a Liverpoollal, és sajtóhírek szerint jelentős előrelépés történt az egyeztetésekben.
Soroksár
Támadó is érkezett
A Videotont télen elhagyó Kálnoki-Kis Zsombor megtalálta új állomáshelyét, amely az NB II-es Soroksár lesz.
Tovább az összes átigazoláshoz