Egy korszak lezárul: Öt és fél év után távozik Csertői – hivatalos

A Paksi FC hivatalos honlapján közölte, Csertői Aurél és a klub közös megegyezéssel szerződést bontott.
Csakfoci Admin 2019. május 21., kedd 9:38
A Paksi FC hivatalos honlapján közölte, Csertői Aurél és a klub közös megegyezéssel szerződést bontott.
Szerző: Csakfoci Admin 2019. május 21., kedd 9:38
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

A Paksi FC kedden hivatalos közleményben tudatta: öt és fél éves periódus zárult le Csertői Aurél és a klub között, miután az 53 éves szakember közös megegyezéssel szerződést bontott.

Csertői 2014. január 9-én nehéz helyzetben vette át az együttest, és kezdte meg játékosokkal a felkészülést a 2013-2014-es szezon tavaszi idényére. Azóta 187 tétmeccsen irányította a tolnaiakat, és ez idő alatt stabil középcsapattá emelte klubot, valamint ennél hosszabb ideig senki nem volt a paksiak edzője – írja a paksifc.hu.

A klubhonlap kiemeli, hogy Csertőit hálás köszönet, elismerés és tisztelet illeti munkáját, amivel immáron 13 éves NB I-es időszakukban jelentős szerepet vállalt.

Csertői irányításával a mögöttünk hagyott szezonban a nyolcadik helyen végzett a Paks a OTP Bank Liga tabelláján.

Átigazolások
ZTE
Az új edző
A Sportingnál és a Sahtar Donyecknél is megfordult Filipe Celikkaya lett a ZTE vezetőedzője.
DVTK
Vallejo távozott
Közös megegyezéssel szerződést bontott a DVTK és Alexander Vallejo.    
Sepsi
Keita érkezett
Az elefántcsontparti Aboubakar Keita Sepsiszentgyörgyön folytatja pályafutását. A 28 éves védekező középpályás 1+1 évre kötelezte el magát. Korábban a DVTK, a Nyíregyháza és az Újpest játékosa is volt.
Tovább az összes átigazoláshoz