A helyén kezeli a felkészülési sikert a Paks vezetőedzője.
Mint arról beszámoltunk, a Paks 2-1-re verte a bajnoki főpróbán az Európa Liga-párharcra készülő és ezúttal picit tartalékosabb Videotont.
A tolnaiak vezetőedzője, Csertői Aurél elégedetten, de a helyén kezelve értékelte a sikert.
- Valószínű, hogy az NB I első fordulójában, az Újpest ellen ennél sokkal jobban kell majd játszanunk, ha meg akarjuk nyerni a mérkőzést. Még van egy hetünk, de össze kell kapnunk magunkat. Az ellenfélnél nem a kezdőcsapat játszott, úgyhogy nehéz mérleget vonni, de nem teljesítettünk megfelelően. A Vidi is sokat cserélt, talán ennek köszönhető, hogy a mérkőzés végén sikerült felülkerekednünk – mondta a szakember a vidi.hu-nak.
Átigazolások
ETO
Új sportigazgató
A belga Sander van Praet lett az ETO FC új sportigazgatója.
Lendván folytatja
Gonzalo Escudero
A ZTE hivatalos oldalán jelentette be, hogy távozott a második csapat vezetőedzői posztjáról Gonzalo Escudero.
Visszatérhet Felvidékre
Geri Gergely
Szlovák sajtóértesülések szerint Geri Gergely a Spartak Trnava szakmai stábjához csatlakozhat.