Ádám Martin szerint ugyan voltak gyengébb meccsei a bajnokságban, de még azokon is sikerült betalálnia.
A Magyar Labdarúgó Szövetség Rangadó díjátadóján a 31 góllal a gólkirályi címet begyűjtő Ádám Martin lett a szezon legjobb játékosa is.
- Voltak ugyan gyengébb meccseim, de még ezeken is sikerült a hálóba találni, szinte végig kiegyensúlyozott teljesítményt tudtam nyújtani. Biztos van nálam ügyesebb játékos az NB I-ben, de most én kaptam ezt a díjat, nagyon örülök neki. Próbáltam mindig száz százalékot nyújtani, a mentalitásommal soha nem volt probléma, mindig odateszem magam - mondta Ádám az M4 Sportnak. - Jól esett az a rengeteg bizalom, amit a vezetőedzőnktől kaptam, persze már a szezon előtt éreztem ennek a felelősségét. Nálam mindig a csapat az első, csak utána jönnek az egyéni számok.
Átigazolások
Újpest
Frankfurti játékos is képben?
Az Újpest több külföldön futballozó magyart is figyelemmel kísér és a kiszemeltek között szerepelhet az Eintracht Frankfurt 19 éves középpályása, Fenyő Noah is. (Öltözőn túl)
Visszavonulás
Márkus Attila
Bejelentette visszavonulását Márkus Attila, a Nyíregyháza, a Mezőkövesd és a Békéscsaba korábbi futballistája.
Légiósok
Szabó Levente
Görögországból, Lengyelországból és az NB I-ből is érdeklődnek a német másodosztályban szereplő Eintracht Braunschweig 26 éves magyar csatára, Szabó Levente iránt. (nso.hu)