NB I: Újonc játékvezetőt avatnak a hétvégén - bíróküldés

Bogár Gergő szombaton vezetheti élete első NB I-es bajnokiját, a Rebrov bemutatkozó meccsén bíráskodó Iványi Zoltán pedig a fővárosi rangadót kapta.
Csakfoci Admin 2018. augusztus 31., péntek 21:12
Bogár Gergő szombaton vezetheti élete első NB I-es bajnokiját, a Rebrov bemutatkozó meccsén bíráskodó Iványi Zoltán pedig a fővárosi rangadót kapta.
Szerző: Csakfoci Admin 2018. augusztus 31., péntek 21:12
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Életében először vezethet NB I-es bajnoki mérkőzést Bogár Gergő. A salgótarjáni, 1991-es születésű játékvezető előtt utoljára 2015. április 4-én vezetett újonc bíró az NB I-ben, akkor Karakó Ferenc debütált, aki fél évvel később már FIFA-játékvezető is lett - írja a focibiro.hu. Bogár a Mezőkövesd - Puskás Akadémia bajnokit kapta.

Az Újpest - Honvéd fővárosi rangadót az egy hete a Ferencváros új vezetőedzőjének, Szerhij Rebrovnak bemutatkozó meccsén bíráskodó Iványi Zoltán vezeti majd. A vasárnapi Ferencváros - MOL Vidi FC meccs játékvezetőjét holnap jelöli ki az MLSZ.

A 7. forduló játékvezetői

Debrecen - Haladás: Erdős József

Mezőkövesd - Puskás Akadémia: Bogár Gergő

Újpest - Honvéd: Iványi Zoltán

MTK - Kisvárda: Solymosi Péter

DVTK - Paks: Andó-Szabó Sándor

Átigazolások
ZTE
Az új edző
A Sportingnál és a Sahtar Donyecknél is megfordult Filipe Celikkaya lett a ZTE vezetőedzője.
DVTK
Vallejo távozott
Közös megegyezéssel szerződést bontott a DVTK és Alexander Vallejo.    
Sepsi
Keita érkezett
Az elefántcsontparti Aboubakar Keita Sepsiszentgyörgyön folytatja pályafutását. A 28 éves védekező középpályás 1+1 évre kötelezte el magát. Korábban a DVTK, a Nyíregyháza és az Újpest játékosa is volt.
Tovább az összes átigazoláshoz