Bogár Gergő szombaton vezetheti élete első NB I-es bajnokiját, a Rebrov bemutatkozó meccsén bíráskodó Iványi Zoltán pedig a fővárosi rangadót kapta.
Életében először vezethet NB I-es bajnoki mérkőzést Bogár Gergő. A salgótarjáni, 1991-es születésű játékvezető előtt utoljára 2015. április 4-én vezetett újonc bíró az NB I-ben, akkor Karakó Ferenc debütált, aki fél évvel később már FIFA-játékvezető is lett - írja a focibiro.hu. Bogár a Mezőkövesd - Puskás Akadémia bajnokit kapta.
Az Újpest - Honvéd fővárosi rangadót az egy hete a Ferencváros új vezetőedzőjének, Szerhij Rebrovnak bemutatkozó meccsén bíráskodó Iványi Zoltán vezeti majd. A vasárnapi Ferencváros - MOL Vidi FC meccs játékvezetőjét holnap jelöli ki az MLSZ.
A 7. forduló játékvezetői
Debrecen - Haladás: Erdős József
Mezőkövesd - Puskás Akadémia: Bogár Gergő
Újpest - Honvéd: Iványi Zoltán
MTK - Kisvárda: Solymosi Péter
DVTK - Paks: Andó-Szabó Sándor
Átigazolások
ZTE
Az új edző
A Sportingnál és a Sahtar Donyecknél is megfordult Filipe Celikkaya lett a ZTE vezetőedzője.
DVTK
Vallejo távozott
Közös megegyezéssel szerződést bontott a DVTK és Alexander Vallejo.
Sepsi
Keita érkezett
Az elefántcsontparti Aboubakar Keita Sepsiszentgyörgyön folytatja pályafutását. A 28 éves védekező középpályás 1+1 évre kötelezte el magát. Korábban a DVTK, a Nyíregyháza és az Újpest játékosa is volt.