NB I: Újonc játékvezetőt avatnak a hétvégén - bíróküldés

Bogár Gergő szombaton vezetheti élete első NB I-es bajnokiját, a Rebrov bemutatkozó meccsén bíráskodó Iványi Zoltán pedig a fővárosi rangadót kapta.
Csakfoci Admin 2018. augusztus 31., péntek 21:12
Bogár Gergő szombaton vezetheti élete első NB I-es bajnokiját, a Rebrov bemutatkozó meccsén bíráskodó Iványi Zoltán pedig a fővárosi rangadót kapta.
Szerző: Csakfoci Admin 2018. augusztus 31., péntek 21:12

Életében először vezethet NB I-es bajnoki mérkőzést Bogár Gergő. A salgótarjáni, 1991-es születésű játékvezető előtt utoljára 2015. április 4-én vezetett újonc bíró az NB I-ben, akkor Karakó Ferenc debütált, aki fél évvel később már FIFA-játékvezető is lett - írja a focibiro.hu. Bogár a Mezőkövesd - Puskás Akadémia bajnokit kapta.

Az Újpest - Honvéd fővárosi rangadót az egy hete a Ferencváros új vezetőedzőjének, Szerhij Rebrovnak bemutatkozó meccsén bíráskodó Iványi Zoltán vezeti majd. A vasárnapi Ferencváros - MOL Vidi FC meccs játékvezetőjét holnap jelöli ki az MLSZ.

A 7. forduló játékvezetői

Debrecen - Haladás: Erdős József

Mezőkövesd - Puskás Akadémia: Bogár Gergő

Újpest - Honvéd: Iványi Zoltán

MTK - Kisvárda: Solymosi Péter

DVTK - Paks: Andó-Szabó Sándor

Átigazolások
Légiósok
Szoboszlai Dominik
A Real Madrid valóban kiszemelte magának Szoboszlai Dominikot, de januárban nem reális a magyar középpályás költözése - állítja a Tuttomercatoweb.
Magyar válogatott
Rossi jövője
Sajtóhírek szerint a Magyar Labdarúgó-szövetség egyelőre nem tervezi Marco Rossi menesztését.
MTK Budapest
Fontos hosszabbítás
Péntek délután az MTK Budapest a hivatalos oldalán jelentette be, hogy Kata Mihály új, 5 éves szerződést írt alá a klubbal, így a csapatkapitány továbbra is kék-fehérben folytatja pályafutását.
Tovább az összes átigazoláshoz