Fotó: www.pfla.hu

NB I: Solymosi dirigál Fehérváron, Bognáré a DVTK-Honvéd – bíróküldés

A Magyar Labdarúgó Szövetség közzétette a vasárnapi élvonalbeli mérkőzések játékvezetői küldését is.
Nyikes Zoltán 2019. augusztus 3., szombat 20:28
Fotó: www.pfla.hu
A Magyar Labdarúgó Szövetség közzétette a vasárnapi élvonalbeli mérkőzések játékvezetői küldését is.
Szerző: Nyikes Zoltán 2019. augusztus 3., szombat 20:28
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Korábban már megírtuk, hogy kik fogják vezetni a szombati mérkőzéseket az NB I nyitófordulójában, ezúttal pedig a két vasárnapi találkozóra is kijelölte a bírókat a Magyar Labdarúgó Szövetség.

A csütörtökön az Európa Liga-selejtezőtől búcsúzó MOL Fehérvár FC és az újonc Kaposvár összecsapását Solymosi Péter vezeti, míg a DVTK-Honvéd párharcot Bognár Tamásra bízták.

NB I., 1. forduló

Augusztus 4., vasárnap:

18.00: Diósgyőri VTK–Budapest Honvéd - Bognár Tamás
18.00: MOL Fehérvár FC–Kaposvári Rákóczi FC - Solymosi Péter

Átigazolások
Újpest
Újabb erősítés
A csakfoci.hu korábbi hírének megfelelően a felcsúti Markgráf Ákos is az Újpestté lett.
ETO
Fontos hosszabbítások
Samuel Petrás és Megyeri Balázs is egy-egy évvel meghosszabbította most lejáró szerződését az ETO-val.
Ferencváros
Borbély válaszolt
Az FTC vezetőedzője szerint még sokan vannak a keretben, ezért további távozók várhatók, miközben cáfolta, hogy Győrből ajánlottak volna játékosokat a klubnak.
Tovább az összes átigazoláshoz