Fotó: www.pfla.hu
A Magyar Labdarúgó Szövetség közzétette a vasárnapi élvonalbeli mérkőzések játékvezetői küldését is.
Korábban már megírtuk, hogy kik fogják vezetni a szombati mérkőzéseket az NB I nyitófordulójában, ezúttal pedig a két vasárnapi találkozóra is kijelölte a bírókat a Magyar Labdarúgó Szövetség.
A csütörtökön az Európa Liga-selejtezőtől búcsúzó MOL Fehérvár FC és az újonc Kaposvár összecsapását Solymosi Péter vezeti, míg a DVTK-Honvéd párharcot Bognár Tamásra bízták.
NB I., 1. forduló
Augusztus 4., vasárnap:
18.00: Diósgyőri VTK–Budapest Honvéd - Bognár Tamás
18.00: MOL Fehérvár FC–Kaposvári Rákóczi FC - Solymosi Péter
Átigazolások
DVSC
Távozhat a spanyol légiós
Fran Manzanara egy év után távozhat a DVSC-től és a spanyol harmadosztályú AD Alcorcón csapatához igazolhat.
Ex-Fradi
Gartenmann Olaszországban?
Sajtóhírek szerint Stefan Gartenmann közel áll ahhoz, hogy az olasz másodosztályú Sampdoria játékosa legyen.
BVSC
Szélső érkezett
Az NB II-ben szereplő BVSC szerződtette a ZTE-től távozó 21 éves szélsőt, Papp Csongort.