Fotó: www.pfla.hu
A Magyar Labdarúgó Szövetség közzétette a vasárnapi élvonalbeli mérkőzések játékvezetői küldését is.
Korábban már megírtuk, hogy kik fogják vezetni a szombati mérkőzéseket az NB I nyitófordulójában, ezúttal pedig a két vasárnapi találkozóra is kijelölte a bírókat a Magyar Labdarúgó Szövetség.
A csütörtökön az Európa Liga-selejtezőtől búcsúzó MOL Fehérvár FC és az újonc Kaposvár összecsapását Solymosi Péter vezeti, míg a DVTK-Honvéd párharcot Bognár Tamásra bízták.
NB I., 1. forduló
Augusztus 4., vasárnap:
18.00: Diósgyőri VTK–Budapest Honvéd - Bognár Tamás
18.00: MOL Fehérvár FC–Kaposvári Rákóczi FC - Solymosi Péter
Átigazolások
Budafokon folytatja
Pekár László
Budafokon folytatja pályafutását Pekár László, aki legutóbb a BVSC-Zugló játékosa volt. (budafokimte.hu)
Egy év után hazatért
Szilágyi Szabolcs
A román másodosztályban szereplő Unirea Slobozia hivatalos oldalán jelentette be Szilágyi Szabolcs szerződtetését.
Kozármisleny
Két játékos érkezett
Az MTK Budapest és a HR-Rent Kozármisleny között évek óta sikeresen működik a kooperációs megállapodás értelmében Bene Domonkos és Szűcs Patrik is az NB II-es klubnál szerepel majd a következő idényben.