NB I: Robbanásig feszült Vasas-Fradi, kétszer megették ugyanazt a trükköt - a forduló góljai videón

A 16. forduló góljai és összefoglalói.
Dudás Gábor 2016. november 21., hétfő 8:48
A 16. forduló góljai és összefoglalói.
Szerző: Dudás Gábor 2016. november 21., hétfő 8:48

TABELLA: Az NB I állása itt - kattints!

17 gólt hoztak a 16. forduló összecsapásai az OTP Bank Ligában, a legtöbb, összesen négy a Bozsik-stadonban lejátszott Vasas-FTC rangadón (2-2) született. Itt a gólok mellett a játékvezetői ítéletek is nagy port kavartak, illetve az is, hogy Dibusz három 11-esből kettőt kivédett.

A ferencvárosi Djuricin és a mezőkövesdi Strestík ugyanannak a trükknek, a gyorsan elvégzett szabadrúgásnak köszönhette gólját az angyalföldiek, illetve a Videoton ellen.

Az Újpest három hónap után győzött ismét az NB I-ben, méghozzá Gyirmóton, megszakítva hatmeccses döntetlen-sorozatát is.

 

 

Vasas - FTC 2-2:

 

 

Mezőkövesd - Videoton 2-1:

 

Gyirmót - Újpest 1-2:

 

Diósgyőr - Haladás 2-1:

 

MTK - DVSC 1-1:

 

Paks - Budapest Honvéd 1-1:

Átigazolások
Szeged
Aczélt elküldték
Mindössze egy tavaszi bajnoki után a Szeged megköszönte Aczél Zoltán munkáját.
Fradi
Nagyot kaszálnak
A Csakfoci úgy tudja, ha létrejön Redzic Damir DAC-ból Salzburgba igazolása, az az FTC-nek is körülbelül 500 millió forintnyi eurót érhet.
DVTK
Ambrose befuthat
Megérkezett Diósgyőrbe Peter Ambrose, aki az Aberdeentől kölcsönben kerülhet a DVTK-hoz - értesült a Diósgyőri könyv FB-oldal. Hivatalos bejelentés még nem történt az ex-újpesti játékos ügyében.
Tovább az összes átigazoláshoz