Az MLSZ kijelölte a vasárnapi NB I-es bajnoki mérkőzések játékvezetőit. Mindhárom bíró az első meccsét vezeti ebben a szezonban.
18:00 Paks - Honvéd, Karakó Ferenc (Albert István, Georgiu Theodoros)
18:00 Debrecen - Kisvárda, Andó-Szabó Sándor (Buzás Balázs, Szert Balázs)
18:00 Puskás Akadémia - MOL Fehérvár FC, Kassai Viktor (Tóth II Vencel, Berettyán Péter) - M4 Sport
Érdekesség, hogy az első fordulóban a három játékvezető egyike sem vezetett meccset, így ebben a szezonban most mutatkoznak be.
Átigazolások
Kaposvár
Balázs Benjámin visszatért
Magyar Kupa-győztesként, 12 év után tért vissza Kaposvárra Balázs Benjámin, aki 2009 és 2014 között volt a Rákóczi labdarúgója. (site.rakoczifc.hu)
MTK
Czvitkovics visszatért
Czvitkovics Péter visszatért nevelőegyesületéhez, az MTK Budapesthez. A korábbi 10-szeres magyar válogatott futballista az első csapat edzői stábjában fog tevékenykedni a jövőben.
ETO
Steven Vanharen
Steven Vanharen lett a Maccabi Tel-Aviv sportigazgatója.