Ez történt az OTP Bank Liga 21. fordulójában - nézd meg az összes meccs összes gólját és helyzetét itt!
Hat mérkőzésen 15 gól született az NB I 21. fordulójában, a legtöbb Mezőkövesden és a Mezőkövesd meccsén.
Az Újpest két kulcsjátékosa, Bardhi és Diarra nélkül hangolt soproni, a Haladás elleni győzelemmel a szombati, Ferencváros elleni derbire, miközben a zöldek a forduló egyetlen gólnélküli meccsét játszották a tavasz egyik nagy rangadóján, a Videoton elleni találkozón.
Az Üllői úti ikszet is kihasználva az első helyre lépett a Budapest Honvéd csapata (1646 nap után), Eppel döntött a már kiesőhelyen álló DVSC ellen. A debrecenieket csak több győzelmével előzi meg az MTK ellen vereséget szenvedő Diósgyőr. A Paks egy 5-0-s sikerrel ugrott el a veszélyzónától.
Az MLSZ TV összefoglalói.
TABELLA: Az NB I állása itt - kattints!
FTC - VIDEOTON 0-0:
BP. HONVÉD - DVSC 1-0:
VASAS - GYIRMÓT 1-1:
HALADÁS - ÚJPEST 0-2:
DIÓSGYŐR - MTK 2-3:
PAKS - MEZŐKÖVESD 5-0:
Átigazolások
Ferencváros
Az Ajaxnál a korábbi edző
A 36-szoros holland bajnok és egyszeres BL-győztes Ajaxnál lett asszisztensedző Denny Landzaat, aki korábban fél éven keresztül Pascal Jansen vezetőedző segítője volt a Fradinál. (ajax.nl)
MTK Budapest
Aláírt a házi gólkirály
Az MTK Budapest mindenben megállapodott Marin Jurinával jövő nyáron lejáró szerződése meghosszabbításáról, így a gólerős támadó a következő időszakban is kék-fehéreket erősíti majd.
Légiósok
Szoboszlai Dominik
A Manchester City a hírek szerint Szoboszlai Dominikot figyeli, és nem véletlenül: a magyar középpályás egy brit portál szerint tökéletes erősítés lenne Pep Guardiola csapatának.