Fotó: MTI/Illyés Tibor

Nagy bejelentést tett a Fradi egyik legfontosabb játékosáról

A Ferencváros hivatalosan is bejelentette, hogy meghosszabbította 22-szeres válogatott játékosa szerződését.
Budai László 2022. november 17., csütörtök 16:08
Fotó: MTI/Illyés Tibor
A Ferencváros hivatalosan is bejelentette, hogy meghosszabbította 22-szeres válogatott játékosa szerződését.
Szerző: Budai László 2022. november 17., csütörtök 16:08

A Fradi csütörtök délután hivatalos honlapján jelentette be, hogy meghosszabbította magyar válogatott kapusa, Dibusz Dénes szerződését, aki 2027-ig írt alá.

A 32. életévét tegnap betöltő Dibusz 2014-ben csatlakozott a zöld-fehérekhez, akikkel azóta mindent megnyert hazai fronton: ötször lett magyar bajnok, négyszer kupagyőztes, kétszer Szuperkupa-győztes és egyszer Ligakupa-győztes. Az elmúlt években a nemzetközi porondon is sikert sikerre halmozott, a Ferencvárossal háromszor az Európa Liga, egyszer a Bajnokok Ligája csoportkörébe jutott, ebben a szezonban ráadásul csoportelsőként meneteltek tovább az EL-nyolcaddöntőbe.

A kiváló kapus 22-szer a magyar válogatottban is szerepelt már, a 2016-os és a 2021-re halasztott Európa-bajnokságon is kerettag volt.

Olvastad már?
Magyar válogatott: Megvan, ki az új csapatkapitány Szalai Ádám után - hivatalos bejelentés
Az MLSZ a Twitteren tette közzé, ki vezeti ki a mieinket ma este Luxemburg ellen, azaz ki lesz a jövőben a magyar válogatott csapatkapitánya.
Elolvasom
Átigazolások
ETO FC
A Bundesligából igazoltak
Visszatért Győrbe Szép Márton: a 18 éves támadó a Bayer Leverkusentől érkezik és 2029-ig írt alá az ETO-nál.
Ferencváros
Keane a Liverpool kispadjáról
Robbie Keane: "Keresem a lehetőséget, hogy Angliába szerződjek? Nem. Szeretnék majd a Liverpool menedzsere lenni? Nem. Nagyszerűen érzem magam a Ferencvárosnál". (Nemzeti Sport)
ZTE
Újabb távozó
Távozik Zalaegerszegről a 21 éves középpályás, Bakti Balázs, aki karrierjét Lendván, a szlovén élvonalba igyekvő NK Nafta csapatánál folytatja. (ztefc.hu)
Tovább az összes átigazoláshoz