A Mezőkövesd szerette volna megtartani, a Diósgyőr visszacsábítani, de Bognár István az MTK-t választotta.
Hivatalossá vált, amit a csakfoci.hu nemrégiben előrejelzett: Bognár István aláírt az NB I-be feljutó MTK-hoz.
A játékos a tavaszi szezonban a Mezőkövesdet segítette bennmaradáshoz, és bár ott is marasztalták, valamint a Diósgyőr is csábította őt vissza, a kék-fehéreknek sikerült megszerezniük a labdarúgót.
Stefi személyében kreatív, a játékrendszerünkbe tökéletesen illeszkedő játékossal erősödtünk
- nyilatkozta Polyák Balázs sportigazgató az aláírást követően.
Bognár István a klub harmadik új igazolása Evgen Szelin és George Ikenne-King után.
Átigazolások
Lendván folytatja
Gonzalo Escudero
A ZTE hivatalos oldalán jelentette be, hogy távozott a második csapat vezetőedzői posztjáról Gonzalo Escudero.
Visszatérhet Felvidékre
Geri Gergely
Szlovák sajtóértesülések szerint Geri Gergely a Spartak Trnava szakmai stábjához csatlakozhat.
Újra Diósgyőrben
Molnár Gábor
Hivatalossá vált, hogy Molnár Gábor visszatért Merkantil Bank Ligában induló Diósgyőrhöz.