A Mezőkövesd szerette volna megtartani, a Diósgyőr visszacsábítani, de Bognár István az MTK-t választotta.
Hivatalossá vált, amit a csakfoci.hu nemrégiben előrejelzett: Bognár István aláírt az NB I-be feljutó MTK-hoz.
A játékos a tavaszi szezonban a Mezőkövesdet segítette bennmaradáshoz, és bár ott is marasztalták, valamint a Diósgyőr is csábította őt vissza, a kék-fehéreknek sikerült megszerezniük a labdarúgót.
Stefi személyében kreatív, a játékrendszerünkbe tökéletesen illeszkedő játékossal erősödtünk
- nyilatkozta Polyák Balázs sportigazgató az aláírást követően.
Bognár István a klub harmadik új igazolása Evgen Szelin és George Ikenne-King után.
Átigazolások
ZTE
Az új edző
A Sportingnál és a Sahtar Donyecknél is megfordult Filipe Celikkaya lett a ZTE vezetőedzője.
DVTK
Vallejo távozott
Közös megegyezéssel szerződést bontott a DVTK és Alexander Vallejo.
Sepsi
Keita érkezett
Az elefántcsontparti Aboubakar Keita Sepsiszentgyörgyön folytatja pályafutását. A 28 éves védekező középpályás 1+1 évre kötelezte el magát. Korábban a DVTK, a Nyíregyháza és az Újpest játékosa is volt.