A Mezőkövesd szerette volna megtartani, a Diósgyőr visszacsábítani, de Bognár István az MTK-t választotta.
Hivatalossá vált, amit a csakfoci.hu nemrégiben előrejelzett: Bognár István aláírt az NB I-be feljutó MTK-hoz.
A játékos a tavaszi szezonban a Mezőkövesdet segítette bennmaradáshoz, és bár ott is marasztalták, valamint a Diósgyőr is csábította őt vissza, a kék-fehéreknek sikerült megszerezniük a labdarúgót.
Stefi személyében kreatív, a játékrendszerünkbe tökéletesen illeszkedő játékossal erősödtünk
- nyilatkozta Polyák Balázs sportigazgató az aláírást követően.
Bognár István a klub harmadik új igazolása Evgen Szelin és George Ikenne-King után.
Átigazolások
Újpest
Újabb erősítés
A csakfoci.hu korábbi hírének megfelelően a felcsúti Markgráf Ákos is az Újpestté lett.
ETO
Fontos hosszabbítások
Samuel Petrás és Megyeri Balázs is egy-egy évvel meghosszabbította most lejáró szerződését az ETO-val.
Ferencváros
Borbély válaszolt
Az FTC vezetőedzője szerint még sokan vannak a keretben, ezért további távozók várhatók, miközben cáfolta, hogy Győrből ajánlottak volna játékosokat a klubnak.