A Mezőkövesd szerette volna megtartani, a Diósgyőr visszacsábítani, de Bognár István az MTK-t választotta.
Hivatalossá vált, amit a csakfoci.hu nemrégiben előrejelzett: Bognár István aláírt az NB I-be feljutó MTK-hoz.
A játékos a tavaszi szezonban a Mezőkövesdet segítette bennmaradáshoz, és bár ott is marasztalták, valamint a Diósgyőr is csábította őt vissza, a kék-fehéreknek sikerült megszerezniük a labdarúgót.
Stefi személyében kreatív, a játékrendszerünkbe tökéletesen illeszkedő játékossal erősödtünk
- nyilatkozta Polyák Balázs sportigazgató az aláírást követően.
Bognár István a klub harmadik új igazolása Evgen Szelin és George Ikenne-King után.
Átigazolások
Haladás
Hosszabbítás
Simon Ádámmal hosszabbított a Haladás. A klub vezetőedzője további 3 évre írt alá a zöld-fehéreknél.
Ex-Fradi
Blazic hazaigazolt
Miha Blazic a szlovén élvonalbeli NK Maribor játékosa lett.
Szeged
Jobbvédőt igazoltak
Dragan Cubra Szegeden folytatja pályafutását. A szerb és magyar állampolgársággal is rendelkező jobboldali szélsővédő korábban a Ferencváros NB III-as csapatában 63 alkalommal lépett pályára.