MTK

NB I: Bognár István aláírt új csapatához - hivatalos

A Mezőkövesd szerette volna megtartani, a Diósgyőr visszacsábítani, de Bognár István az MTK-t választotta.
Budai László 2018. június 13., szerda 8:45
A Mezőkövesd szerette volna megtartani, a Diósgyőr visszacsábítani, de Bognár István az MTK-t választotta.
Szerző: Budai László 2018. június 13., szerda 8:45
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Hivatalossá vált, amit a csakfoci.hu nemrégiben előrejelzett: Bognár István aláírt az NB I-be feljutó MTK-hoz.

A játékos a tavaszi szezonban a Mezőkövesdet segítette bennmaradáshoz, és bár ott is marasztalták, valamint a Diósgyőr is csábította őt vissza, a kék-fehéreknek sikerült megszerezniük a labdarúgót.

Stefi személyében kreatív, a játékrendszerünkbe tökéletesen illeszkedő játékossal erősödtünk

- nyilatkozta Polyák Balázs sportigazgató az aláírást követően.

Bognár István a klub harmadik új igazolása Evgen Szelin és George Ikenne-King után.

Átigazolások
Légiósok
Gulácsi közel a La Ligához
Elvi megállapodásra jutott a Villarreal Gulácsi Péterrel, már csak egy akadály maradt az RB Leipzig kapusának klubváltása előtt a Sky szerint.
Megvan az utódja?
Gulácsi Péter
Egyre közelebb kerülhet Gulácsi Péter a Villarrealhoz, miközben a Leipzignél már az esetleges utódjáról is érkeznek hírek.
Légiósok
Gera ideje lejárt Iránban?
Gera Dániel helyzete egyre kilátástalanabbnak tűnik a Persepolisnál: sérülés miatt hetekre kidőlt, miközben a hírek szerint a klub már azon dolgozik, hogy megváljon tőle.
Tovább az összes átigazoláshoz