MTK

Két 0-0-t játszott az MTK négy óra alatt

Az MTK először a macedón Rabotnicski Szkopje ellen ért el egy 0-0-t, majd a második mérkőzésen a lengyel Zagłębie Lubin volt az ellenfél a törökországi edzőtáborban.
Privacsek András 2017. február 2., csütörtök 15:49
Szerző: Privacsek András 2017. február 2., csütörtök 15:49

Az első negyedórában a lengyel együttes irányította a játékot, utána azonban átvette a kezdeményezést az MTK - írják a hivatalos Facebook-oldalukon. A 20. percben mintegy tíz átadásos támadás végén Baki indult meg a jobb oldalon, beadása Torghelléhez került, ám a ziccer kimaradt.

A második félidő 15. percében kapufát lőtt a lengyel együttes, ám utána fölényben játszott az MTK annak ellenére, hogy Tamási Zsolt nem cserélt, míg a lengyelek többször is. Ramos két nagy helyzetet hagyott, ki, ahogy Kanta passza után Torghelle lövéséből sem lett gól, így maradt a 0-0.

Zagłębie Lubin - MTK Budapest 0-0

Tedd okostelefonod főképernyőjére a csakfoci.hu-t - kattints ide!

Gera kipróbálná magát külföldön
Gera Dániel elmondta, ha rajta múlik, Magyarországon belül már nem szeretne váltani, külföldön viszont még kipróbálná magát. (M4 Sport)