Javában zajlik, sőt, lassan a hajrájához kell, hogy érjen az új Hidegkuti Nándor Stadion építése, a 6,5 milliárdos MTK-arénában a tervek szerint szeptember 21-én tartják majd az avatót, amikor a portugál Sporting Lisszabon lesz a kék-fehérek ellenfele. Az MTK friss képeket tett közzé az építkezésről.
Átigazolások
MTK Budapest
Németh Hunor
Németh Hunor kölcsönszerződése csak egy szezonra szól az MTK-val - Dániában elemezték ki a várható sorsát. Bővebben itt!
Vidi
Tulajdonlás
A Csakfoci értesülései szerint már zajlanak a tárgyalások a Videoton FC Fehérvár jövőjéről, külföldi - köztük ázsiai és olasz - befektetők bevonásával.
Szpari
Hárman hosszabbíthatnak
A Nyíregyháza Spartacus szerződést hosszabbított három játékosával, így Nemanja Antonov, Eneo Bitri és Vane Jovanov a jövőben is a klubot erősíti. (Öltözőn Túl)




