MTK

Elhunyt az MTK és az ETO egykori válogatott támadója

61 éves korában, súlyos betegségben elhunyt Handel György, korábbi egyszeres válogatott labdarúgó, az MTK, a Volán, a Siófok, a Veszprém és a Rába ETO egykori támadója.
Privacsek András 2021. január 17., vasárnap 9:10
61 éves korában, súlyos betegségben elhunyt Handel György, korábbi egyszeres válogatott labdarúgó, az MTK, a Volán, a Siófok, a Veszprém és a Rába ETO egykori támadója.
Szerző: Privacsek András 2021. január 17., vasárnap 9:10
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Handel György 1959. március 20-án született Budapesten. Az újpesti nevelésű támadó pályafutása során 186 NB I-es mérkőzésén 39 gólt lőtt, az NB II-ben, az MTK színeiben gólkirály volt 1982-ben. Pályafutását Máltán fejezte be, ahol a Saint Andrews és a Qormi színeiben szerepelt.

1987-ben a lengyelek elleni Eb-selejtezőn játszott a nemzeti csapatban Garami József szövetségi kapitány együttesében - írja az mlsz.hu.

Átigazolások
Sepsi
Keita érkezett
Az elefántcsontparti Aboubakar Keita Sepsiszentgyörgyön folytatja pályafutását. A 28 éves védekező középpályás 1+1 évre kötelezte el magát. Korábban a DVTK, a Nyíregyháza és az Újpest játékosa is volt.
Légiósok
Tuboly Máté
Angliából kapott milliós ajánlatot a DAC Tuboly Mátéért.
Kisvárda
Marad a kapitány
A hatodik évét is megkezdi Kisvárdán a csapat színeiben eddig 160 tétmeccsen fellépő klubikon, Jasmin Mesanovic.
Tovább az összes átigazoláshoz