MTK

Bese ezzel a szöveggel köszönt el az MTK-tól

A Franciaországba igazolt Bese Barnabás köszönetet mondott az MTK-nak.
Mokány Lajos 2016. augusztus 20., szombat 8:56
A Franciaországba igazolt Bese Barnabás köszönetet mondott az MTK-nak.
Szerző: Mokány Lajos 2016. augusztus 20., szombat 8:56
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

A fiatal magyar válogatott játékos ezzel a szöveggel búcsúzott klubjától a Facebookon.

2008-ban bele csöppentem egy kék-fehér világba, ahol egy nagy családra találtam. Meghatározó évek voltak karrierem elkezdésében. Egy csodálatos helyen, a Sándor Károly Labdarúgó Akadémián nevelkedhettem, ahol rengeteget tanultam. Sikerült bemutatkoznom a felnőtt csapatban és évről évre nagyobb feladatok vártak rám. Végül pedig sikerült bekerülnöm az "A"-válogatottba, részt vehettem egy csodás Európa-bajnokságon, amit sosem felejtek. Szeretnék köszönetet mondani mindazoknak, akik segítettek végigmenni ezen a hosszú, olykor nagyon nehéz úton, bíztak bennem és támogattak. Most azonban egy új kaland veszi kezdetét. Az MTK-nak szeretnék további sok sikert kívánni. Minden jót, még találkozunk...

Átigazolások
NB I
Hazai átigazolási hírek
NB I-es átigazolási körkép: így állnak a magyar élvonal klubjai a nyári érkezők, a távozók és a jelöltek terén.
Dorog
Vasastól igazoltak
A Dorog saját nevelésű középpályása, Faragó Bálint hét év után visszatért, miután a Vasastól távozik a 22 éves labdarúgó.
DVSC
Petíció indult
A DVSC szurkolói petíciót indítottak annak érdekében, hogy Amos Youga visszatérjen szeretett csapatukhoz.
Tovább az összes átigazoláshoz