MTK

Az MTK igazolhatja le a Diósgyőr és az Újpest volt játékosát

Vadász Viktor már az Európa Liga-selejtezőre hangolódó kék-fehérekkel készül.
Mokány Lajos 2016. július 13., szerda 9:07
Vadász Viktor már az Európa Liga-selejtezőre hangolódó kék-fehérekkel készül.
Szerző: Mokány Lajos 2016. július 13., szerda 9:07

Ismét klubot válthat Vadász Viktor, a korábbi Fehérváron, Diósgyőrben és Újpesten is futballozó, 29 éves jobbhátvéd.
A rutinos játékos legutóbb Békéscsabán szerepelt (10 bajnokit játszott lila-fehérben), de a viharsarkiak kiesését követően távozott a csapattól.

Új klubja információink szerint az MTK lehet, Vadász már együtt készül a kék-fehérekkel a hétvégén rajtoló NB I-es idényre, sorsáról hamarosan döntést születhet. A védő ezzel visszatérne a gyökereihez, hiszen a Sándor Károly Akadémia neveltje.

Neked ajánljuk
Átigazolások
Puskás Akadémia
Dárdai már nagyon közel
Az nso.hu értesülései szerint egyre közelebb a Puskás Akadémiához ifjabb Dárdai Pál, és hamarosan be is jelenthetik az átigazolást. A Hertha 1-szeres magyar válogatott szélsője korábban csak a Vidinél játszott az NB I-ben.
ETO FC Győr
Albán támadót néztek ki
A shkodrasport.com információja szerint a győriek újabb albán játékost szemeltek ki, a portál ugyanis úgy tudja, hogy az ETO már ajánlatot is tett Kevin Dodajért.
Ferencváros
Naby Keita
A jelenlegi állás szerint Naby Keita télen visszatér a Werder Bremenhez - ahol aligha kap majd újabb esélyt.
Tovább az összes átigazoláshoz