Honlapunk információi szerint a Budafokon remek félidényt zárt Szabó Levente nyáron visszatérhet a MOL Fehérvárhoz.
A 22 éves támadó eddig kölcsönben az NB II-es Budafokon szerepelt, az új szezon kezdete előtt azonban valószínűleg csatlakozik a Vidi keretéhez. Azt egyelőre nem lehet tudni, hogy a korábbi utánpótlás-válogatott csatárt újra kölcsönadja klubja vagy marad Fehérváron.
Szabó Levente kifejezetten jó szezont zárt Budafokon, még úgyis, hogy az ősz nagy részében sérült volt. Tavasszal viszont rendkívül fontos gólokkal járult hozzá a Budafok bennmaradásához, a bajnokság utolsó szakaszában öt gólt szerzett, összesen pedig hat találatig jutott.
Az NB I-ben eddig 20 mérkőzése és egy gólja van a csatárnak. Fiatalon bajnokságot nyert az olasz Atalanta U17-es csapatával, majd volt a Genoa futballistája is.
Neked ajánljuk
Átigazolások

MTK Budapest/Paks
Rácz Gergő
Az MTK végleg megvásárolta Rácz Gergőt a Paksi FC-től, miután a 27 éves kapus a tavaszi idényben kölcsönben erősítette a fővárosiakat.

NB II
Bejelentették az új edzőt
Hivatalos bejelentés: NB II-es csapatnál nevezték ki a Vidivel Magyar Kupát nyert edzőt.

Ferencváros
Serdar Dursun
A törökök szerint a Fradi érdeklődik Serdar Dursun iránt, a csakfoci.hu azonban úgy tudja, hogy a hír nem igaz.