A MOL Fehérvár FC hivatalos oldalán jelentette be, hogy Filipe Oliveira távozik a csapattól.
Filipe Oliveira másfél évvel ezelőtt, 2019. februárjában csatlakozott a Vidi játékosmegfigyelő-hálózatához, a játékososmegfigyelő-karrierjét Szaúd-Arábiában, az Al-Wehda együttesénél folytatja.
A fehérváriak korábbi közönségkedvence pályafutása során a Bragában, a Chelsea-ben, a Parmában és a Torinóban is megfordult, 2011 nyarától öt és fél éven át játszott a Vidiben, 192 tétmeccsen 29 gólt szerzett. Egy bajnoki aranyérmet és három ezüstérmet ünnepelhetett, nyert Szuperkupát és Ligakupát is - írja a molfehervarfc.hu.
Székesfehérváron kívül a ciprusi Anorthoszisz és a romániai Sepsi játékosa is volt, innen vonult vissza 2018 nyarán.
Átigazolások
NB I
Hazai átigazolási hírek
NB I-es átigazolási körkép: így állnak a magyar élvonal klubjai a nyári érkezők, a távozók és a jelöltek terén.
DVSC
2 kapus érkezett
A DVSC szerződtette Tuska Bálintot és Póser Dánielt.
Ex-Loki
Youga csapatot keres
Amos Youga a francia UNFP FC táborában készül. A korábbi DVSC-középpályás egyike az olyan szerződés nélküli profinak, akik edzőmeccseken bizonyíthatnak a megfigyelőknek, hogy klubot találjanak.