A MOL Fehérvár FC hivatalos oldalán jelentette be, hogy Filipe Oliveira távozik a csapattól.
Filipe Oliveira másfél évvel ezelőtt, 2019. februárjában csatlakozott a Vidi játékosmegfigyelő-hálózatához, a játékososmegfigyelő-karrierjét Szaúd-Arábiában, az Al-Wehda együttesénél folytatja.
A fehérváriak korábbi közönségkedvence pályafutása során a Bragában, a Chelsea-ben, a Parmában és a Torinóban is megfordult, 2011 nyarától öt és fél éven át játszott a Vidiben, 192 tétmeccsen 29 gólt szerzett. Egy bajnoki aranyérmet és három ezüstérmet ünnepelhetett, nyert Szuperkupát és Ligakupát is - írja a molfehervarfc.hu.
Székesfehérváron kívül a ciprusi Anorthoszisz és a romániai Sepsi játékosa is volt, innen vonult vissza 2018 nyarán.
Átigazolások
ZTE
Az új edző
A Sportingnál és a Sahtar Donyecknél is megfordult Filipe Celikkaya lett a ZTE vezetőedzője.
DVTK
Vallejo távozott
Közös megegyezéssel szerződést bontott a DVTK és Alexander Vallejo.
Sepsi
Keita érkezett
Az elefántcsontparti Aboubakar Keita Sepsiszentgyörgyön folytatja pályafutását. A 28 éves védekező középpályás 1+1 évre kötelezte el magát. Korábban a DVTK, a Nyíregyháza és az Újpest játékosa is volt.