A Fehérvár-Honvéd (1-2) mérkőzésen egy szabálytalanságot követően lecsúszott Funsho Bamgboye nadrágja, a csatár azonban nem jött zavarba.
A második félidő elején úgy tűnt, hogy Lovric szabálytalanul állította meg a cselezgető Funshót, a játékvezető azonban nem ítélt szabadrúgást.
Az esés következtében lecsúszott Funsho nadrágja, akit azonban ez nem zavart, azonnal felpattant és folytatta a cselezést.
Nézd meg az esetet videón:
Átigazolások
Légiósok
Gera marad
A Persepolis vezetőedzője, Mehdi Tartar arról számolt be, hogy Gera Dániel marad az iráni klubnál és továbbra is számolnak vele. (rouydad24.ir)
ETO
Válogatott szélső
Kölcsönben érkezhet Győrbe a Costa Rica-i válogatott Jewison Bennette, aki az ukrán LNZ Cherkasy csapatától csatlakozhat Efraín Juárez együtteséhez.
Légiósok
Dobozi Romániában
Dobozi Krisztián, korábbi magyar U20-as válogatott belső védő a román másodosztályú Stefanesti csapatához igazolt, miután legutóbb a Mosonmagyaróvár labdarúgója volt.