Még veretlen a Vidi a Chelsea-meccs bírójával – ő vezet csütörtökön

Az Európai Labdarúgó-szövetség (UEFA) ezúttal macedón játékvezetőt jelölt ki a MOL Vidi-Chelsea EL-csoportmérkőzésre. A találkozót Aleksandar Stavrev vezeti.
Csakfoci Admin 2018. december 10., hétfő 14:29
Szerző: Csakfoci Admin 2018. december 10., hétfő 14:29

A 41 éves szkopjei születésű bíró 2006 óta FIFA-tag, pályafutása során a nemzetközi kupaporondon összesen 57 mérkőzést vezetett már. Stavrev legutóbb 2015 júliusában a Bajnokok Ligája harmadik selejtezőkörében megrendezett Videoton-BATE (1-1) meccsen, valamint hét évvel ezelőtti Videoton-Sturm Graz (3-2) BL-selejtezőn fújta a sípot.

A csütörtök esti mérkőzésen a honfitársai közül a két asszisztens Marjan Kirovski és Dejan Kostadinov lesz, Dimitar Mečkarovski és Dejan Jakimovski az alapvonalak mögül segítik Stavrev munkáját. A negyedik játékvezetői teendőket Nikola Karakolev fogja ellátni.

Stavrev a szezonban öt Európa Liga-mérkőzésen bíráskodott már, közülük legkiemelkedőbb a Gulácsi Péterrel a kezdőben felálló RB Leipzig és a Häcken összecsapása (4-0), amely kilenc sárga lapot és egy pirosat hozott.

A Vidi öt fordulót követően hatpontos, amivel az L-csoport harmadik helyén áll. A Chelsea 15 ponttal első, a BATE szintén hattal a második.

REAC
Urbán lehet az edző
Sajtóhírek szerint Urbán Flórián veheti át a harmadosztályban szereplő rákospalotaiak irányítását.