Lesz folytatása a Vidi-Vasasnak: Lazovic a bírókkal balhézott az öltözőnél

Nehezen vette tudomásul a Vidi-támadó a szabálytalanságokat, majd a kiállítását.
Dudás Gábor 2017. április 9., vasárnap 17:46
Szerző: Dudás Gábor 2017. április 9., vasárnap 17:46

A csakfoci.hu információi szerint a drámai hangulatú és három kiállítást is hozó hajrá után, az öltözőfolyosón is folytatódott a Videoton és a Vasas szombati bajnoki rangadója (1-2).

A végig igen feszülten futballozó és sok apró tüskét elszenvedett Danko Lazovic, a Vidi szerb támadója már a mérkőzés közben is többször reklamált az angyalföldi faultok miatt. Szabó Zsolt játékvezető a 78. percig csak szóban fedte meg a nem egyszer "kitörő" légióst, aztán amikor Hangyával akaszkodott össze a hajrában, nem csak a Vasas válogatott balbekkjét, de Lazovicot is leküldte a pályáról.

Ízelítő a jelenetből 3:00-tól:

Az egykori Feyenoord-, PSV- és Zenit-játékos mindezt már a pályán is nehezen vette tudomásul, hevesen reagált a piros lapra, és a bíróval veszekedve hagyta el nagy nehezen a pályát. Ám ezzel nem ért még véget az esete: úgy tudjuk, Lazovic a lefújást követően megvárta az öltözőfolyosón a játékvezetői stábot és ott is hangos szóval kérte számon rajtuk a történteket.

Az ügynek folytatása is lehet, az MLSZ fegyelmi bizottsága elé kerülnek a történtek, és akár hosszabb eltiltást is kaphat az NB I egyik legjobb képességű és 9 gólnál járó játékosa, aki a piros lap miatt egyébként is "pihenni fog".

TABELLA: Az NB I állása itt - kattints!