Ilyet kevesen tudnak: A Vidi támadója 2 méterről a lelátóra vágta a labdát ordító ziccerben - videó

Budu Zivzivadze minden bizonnyal az év egyik, ha nem a legnagyobb helyzetét hagyta ki a Fehérvár – Honvéd (2-1) mérkőzésen.
Privacsek András 2021. október 17., vasárnap 10:50
Budu Zivzivadze minden bizonnyal az év egyik, ha nem a legnagyobb helyzetét hagyta ki a Fehérvár – Honvéd (2-1) mérkőzésen.
Szerző: Privacsek András 2021. október 17., vasárnap 10:50
Átigazolások
ETO
Nemet mondtak a katalánoknak
A La Ligában szereplő Girona már ajánlatot is tett az ETO 20 éves ukrán-magyar csatáráért, Oleksandr Pyshchurért, de a győriek első körben nemet mondtak a megkeresésre. (Nemzeti Sport)
Légiósok
Szalai Attila
Miközben ügynöke szerint nem hagyja el a Kasimpasát, a török sajtó szerint Szalai Attila országon belüli klubváltása még elképzelhető lehet - ez a csapat viheti.
ZTE
17 éves tehetség a kiszemelt
A ZTE a 17 éves Vörös Barna megszerzését fontolgatja: a középpályás 9 mérkőzésen lépett pályára a Mezőkövesdben, és ő lett az első 2008-as születésű játékos, aki gólt szerzett az NB II-ben. (Nemzeti Sport)
Tovább az összes átigazoláshoz