Csütörtökön új képeket tett közzé a MOL Vidi az épülő új Sóstói Stadionról, amelynek kivitelezése a fotók tanúsága alapján a hajrájánál jár, de a pontos befejezés, illetve az átadás dátuma még nem ismert.
Mint arról beszámoltunk, augusztus 30-án kellett volna átadni a stadiont, ehelyett egy nyilatkozatot küldött a kivitelező a helyi önkormányzatnak, a jelentést azonban nem fogadta el Székesfehérvár képviselő-testülete. A hiányosságok pótlására és az építkezés mielőbbi befejezésére szólították fel a céget.





További fotók az építkezésről itt!
Átigazolások
Továbbra is számítanak rá
Willi Orbán
Az RB Leipzig sportigazgatója egyértelművé tette: a klub továbbra is Willi Orbánnal tervezi a következő szezont.
Végleges a keret
Soroksár
Halmai Ádám, Takács Ádám és Fenyvesi Gergely személyében három új játékossal bővült a Soroksár kerete, így kialakult a csapat végleges kerete. (soroksarsc.hu)
Légiósok
Tóth Balázs
Nyíltan beszélt Tóth Balázs helyzetéről a Blackburn Rovers trénere.