EL: Magyar bíró vezet Kádáréknak, ukrán fúj a Vidinek

Az Európai Labdarúgó-szövetség (UEFA) elkészítette a csütörtöki Európa Liga-csoportmeccsek játékvezetőküldését. A Dinamo Kijevet erősítő Kádár Tamáséknak magyar bíró fújja a sípot, a PAOK-MOL Vidi FC találkozón ukrán sípmester fog közreműködni.
Csakfoci Admin 2018. október 22., hétfő 17:07
Az Európai Labdarúgó-szövetség (UEFA) elkészítette a csütörtöki Európa Liga-csoportmeccsek játékvezetőküldését. A Dinamo Kijevet erősítő Kádár Tamáséknak magyar bíró fújja a sípot, a PAOK-MOL Vidi FC találkozón ukrán sípmester fog közreműködni.
Szerző: Csakfoci Admin 2018. október 22., hétfő 17:07

Újabb rangos feladat előtt áll Bognár Tamás és csapata. A 39 éves bíró vezeti a csütörtök este 21:00 órakor esedékes Rennes és a Kádár Tamást is soraiban tudó Dinamo Kijev összecsapását. A sárvári születésű játékvezető segítői Buzás Balázs és Kóbor Péter az oldalvonal mellett, az alapvonalaknál Farkas Ádám és Solymosi Péter, a tartalékbíró szerepét Theodorosz Georgiou tölti be.

Az ugyancsak 21:00 órakor kezdődő PAOK-MOL Vidi FC EL-csoportmeccsen ukrán sípmester fog tevékenykedni. Az UEFA ezúttal a 42 éves Jevhen Aranovszkij-t bízta meg ezzel a feladattal, akit a fehérváriak és a magyar válogatott keret tagjai is jól ismernek.

A kijevi születésű bíró korábban a 2012-13-as szezonban vezetett már meccset a Vidinek, hiszen akkor a fehérváriak 1-0-ra kikaptak a Basel otthonában. A magyar válogatott pedig jó emléket őriz róla, mivel a mieink 3-1-re legyőzték Lettországot vb-selejtezőn a Groupama Arénában.

Aranovszkij segítői a keddi találkozón Szerhij Bekker és Oleh Pluzsnyik lesznek, az alapvonali bírók Mikola Balakin és Anatolij Abdula, a tartalék játékvezetői teendőket Szemen Sloncsak látja el.

Olvastad már?
Videó: Sárga lap és köpés - Kádár és a játékvezető afférja a téma Ukrajnában
Egy általa vitatott sárga kiosztása után Kádár Tamás, a Dinamo Kijev magyar válogatott védője a játékvezető felé köpött ukrajnai beszámolók szerint a Vorksla elleni bajnokin.
Elolvasom
Átigazolások
Fradi
Tóth Alex lehetőségei
– Több Bundesliga-élcsapat nyári kívánságlistájának az élén szerepel – mondta Tóth Alexről az őt képviselő Papp Bence. Az FTC-játékost a Bayernnel, a Bayerrel, a Dortmunddal és a Leipziggel is szóba hozták.
Videoton
Virágh is marad
Újabb játékos szerződését hosszabbította meg a Vidi, a saját nevelésű, az elmúlt félszezonban már hat bajnokin pályára lépő, 18 éves Virágh Milán is aláírt.
Szeged
Elmaradt az edzőváltás
Úgy tudjuk, felmerült Szegeden Aczél Zoltán távozása és Szabó István érkezése, de végül a jelenlegi vezetőedző marad a helyén.
Tovább az összes átigazoláshoz