Fotó: gsp.ro

A román sajtó ugyanazt a játékost hozta hírbe a Vidivel és a Puskás Akadémiával

Romániában azt írják, hogy két NB I-es csapat is érdeklődik a Dinamo Bukarest gólerős szélsője iránt.
Nyikes Zoltán 2021. július 21., szerda 13:54
Fotó: gsp.ro
Romániában azt írják, hogy két NB I-es csapat is érdeklődik a Dinamo Bukarest gólerős szélsője iránt.
Szerző: Nyikes Zoltán 2021. július 21., szerda 13:54
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Remekül kezdett a múlt hétvégén rajtoló román élvonalbeli bajnokságban a Dinamo Bukarest 23 éves labdarúgója, Deian Sorescu, aki jobbhátvédként mesterhármast jegyzett az FC Voluntari elleni 3-2-re megnyert találkozón.

A gsp.ro információja szerint Sorescu már eddig is több csapat figyelmét felkeltette, az előző hónapban pedig egy konkrét ajánlat is érkezett a jobb oldalon védőként és középpályásként is bevethető labdarúgóért, a lengyel Legia Warszawa 350 ezer eurós ajánlatot tett - plusz 50 ezer euró is szerepelt az ajánlatban bónuszok érvényesülése esetén -, amit azonban a bukaresti klub visszautasított, miután állítólag 1 millió euró alatt nem hajlandóak megválni az egyik legjobb játékostól.

A lap úgy tudja, Magyarországról is akad érdeklődő,

információjuk szerint a MOL Fehérvár FC és a Puskás Akadémia is szívesen látná soraiban a gólerős szélsőt.

A klubvezetés azonban állítólag próbálja maradásra bírni a szélsőt, akit Dario Bonetti vezetőedző biztosított arról, hogy ha továbbra is az edzésekre és a mérkőzésekre koncentrál, akkor a későbbiekben segíthet neki összehozni egy olasz első- vagy másodosztályú szerződést, hiszen a tréner nagy kapcsolatrendszerrel rendelkezik Olaszországban.

Olvastad már?
Vidi: Korábbi NB I-es légiós is a kiszemeltek között
Honlapunk úgy tudja, hogy a magyar élvonalbeli tapasztalattal rendelkező Khaly Thiam szerződtetése is felmerült a fehérváriaknál.
Elolvasom
Átigazolások
DAC
Új sportigazgató
A már eddig is a DAC-nál dolgozó belga Jan-Pieter Martens veszi át a sportigazgatói pozíciót az új szezontól.
Újpest
Tijanit megküldték
Muhamed Tijani Újpestre igazolását követően egy cseh portál nem éppen hízelgő portrét közölt róla, amelyben „renitens” játékosként és "félresikerült" igazolásaként jellemezték.
Maradna klubjánál
Gera Dániel
"Jelenleg úgy érzem, tartozom a szurkolóknak, ezért nem szeretném elhagyni a Persepolist" - mondta Gera Dániel (Bővebben itt!).
Tovább az összes átigazoláshoz