A Malmö edzője a bíróra fogta a döntetlent - Nikolic: "Akik kritizálják, visszanézhetik Kovács szituációját is"

A svédek német edzője bízik benne, hogy a második mérkőzésen jobb bíráskodás lesz, Marko Nikolic szerint semmi nem dőlt el az 1-1-es döntetlennel. Edzői értékelések a BL-selejtező után.
Dudás Gábor 2018. augusztus 7., kedd 22:33
Szerző: Dudás Gábor 2018. augusztus 7., kedd 22:33

Bajnokok Ligája, 3. selejtezőkör, első mérkőzés:

Malmö – MOL Vidi FC 1-1 (Christiansen 62., ill. Nego 71.)

Összefoglaló és a gólok itt!

A meccs krónikája percről percre itt!

Uwe Rösler (Malmö): - Ajándékoztunk egy gólt az ellenfélnek, mert úgy gondolom, hogy a második félidőben jobbak voltunk. Nem alakult számunkra meglepően a mérkőzés, nagyjából olyan módon alakult, amire számítottunk, de a kontrákból veszélyes volt ellenfelünk. A játékosok letörtek voltak, de én nem vagyok az, mert hiszek a csapatban és hiszem azt, hogy elmegyünk Magyarországra és továbbjutunk a következő körbe. Mindig szereztünk gólt eddig idegenben, bízom benne, hogy ez most sem lesz máshogy. Lehet, hogy van egy kis előnye a Vidinek, de még nincs lefutva semmi.

Bízom benne, hogy a második mérkőzésen jobb bíráskodás lesz. De erről többet nem szeretnék mondani, hiszen le szeretnék ülni a kispadra a visszavágón is.

Két cserénk is sérülés miatt volt, de nem tudom még pontosan mi a helyzet velük, bízom benne, hogy a visszavágón ott lehetnek. (molvidi.hu)

Marko Nikolic (MOL Vidi FC): - Nagyon kemény, fizikális mérkőzésen vagyunk túl, remek hangulat volt a stadionban. Mindkét csapatnak megvoltak a helyzetei mindkét félidőben. Úgy gondolom, hogy az első félidőben nagyon jól játszottunk, szervezetten, veszélyesek is voltunk. A második játékrészben 15-20 percig kicsit beszorított minket a Malmö, de utána rendeztük a sorokat és kiegyenlítettünk, ráadásul a kapufát is eltaláltuk. Egy jó idegenbeli eredménnyel térünk haza. Mindkét csapat előtt nagyon kemény visszavágó áll, még semmi nem dőlt el ma este. Ahogyan korábban is mondtam, a Vidi egy harcos csapat, amely büszkén küzd a klubszínekért és a magyar fociért. Ezt folytatjuk a jövő héten és tovább küzdünk az álmunkért, azaz azért, hogy csoportkörben játszhassunk. Köszönjük szépen a szurkolóinknak, hogy ide is elutaztak és biztattak minket!

A vezetőedzőt a svéd újságírók kérdezték a szlovén játékvezetőről is:

Nem az én dolgom a játékvezetők teljesítményét kommentálni, de azok, akik kritizálják, visszanézhetik Kovács István szituációját is, amikor eltűnt a tizenhatoson belül. Összességében következetesen vezette a meccset. (molvidi.hu)