Két és fél év után visszatér Mezőkövesdre a 28 éves középpályás, Molnár Gábor, aki korábban megfordult a Puskás Akadémia együttesében is.
Az NB I-ben szereplő Mezőkövesd csapata hivatalos honlapján jelentette be, hogy a következő szezontól Molnár Gábor ismét a kék-sárgákat erősíti.
A 28 éves támadó középpályás 2014-ben került Kövesdre, ahonnan három év után igazolta le a Puskás Akadémia együttese. Molnárt egy felcsúti szezon után kölcsönvette, majd végleg visszavásárolta a Mezőkövesd.
A korábbi U21-es válogatott játékos 2020 januárjában került Diósgyőrbe, ahol idén májusban kitették az első csapat keretéből, és ezután csak a tartalékcsapat edzéseit látogathatta. Molnár az előző szezonban 33 mérkőzésen 9 gólt és 11 gólpasszt jegyzett a DVTK-ban.
Olvastad már?
Egyre nagyobb a feszültség a szenvedő DVTK-nál: Két gólerős játékost a tartalékcsapatba száműztek
Horváth Zoltán és Molnár Gábor már nem tagja az első csapat keretének.
Elolvasom
Átigazolások
Ferencváros
Tóth Alex Liverpoolban?
A Ferencváros 20 éves magyar válogatott középpályásának, Tóth Alexnek a leigazolása állítólag a Liverpoolnál is téma lehet. (Anfield Watch)
Magyar válogatott
Tényleg beadta a lemondását Rossi?
A csakfoci.hu most háttéranyagában azt próbálja meg feltárni, a nap végén közelebb vagy távolabb kerülünk ahhoz, hogy Marco Rossi maradjon a válogatott kispadján.
Újpest
Vignjevicnek újra van csapata
Nebojsa Vignjevicet hétfőn hivatalosan is kinevezte a görög másodosztályú Iraklisz Thesszaloniki, amelynél a mostani szezon végéig szól egyelőre a szerződése.