Magyar válogatott játékos lehet a kiszemelt a nagy terveket szövögető NB II-es klubnál

A csakfoci.hu információi szerint a Mezőkövesd lejáró szerződésű válogatott középpályása, Cseri Tamás az NB II-es ETO-nál is képben lehet a nyáron.
Dudás Gábor 2022. május 2., hétfő 10:14
A csakfoci.hu információi szerint a Mezőkövesd lejáró szerződésű válogatott középpályása, Cseri Tamás az NB II-es ETO-nál is képben lehet a nyáron.
Szerző: Dudás Gábor 2022. május 2., hétfő 10:14
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Cseri Tamás szerződése a nyáron lejár Mezőkövesden és jó esély mutatkozik arra, hogy a 34 éves, 4-szeres magyar válogatott középpályás klubot váltson az idény végén.

A lejáró szerződésű játékos egyik kérője a csakfoci.hu információi szerint az ETO lehet, úgy tudjuk, a komoly tervekkel rendelkező és nem is olyan régen tulajdonost váltó NB II-es gárda is szeretné leigazolni Cserit.

A középpályás - akit két éve az NB I legjobbjának is megválasztottak - Győrben született és nevelőegyesületéhez kerülhetne vissza. Mezőkövesdre 2017-ben került, előtte a Kisvárda, a PMFC és a Gyirmót mezét is viselhette többek között.

Átigazolások
Légiósok
Sallai ára fix
Sallai Roland iránt a Tottenham, a Fulham, a Nottingham és a Hull is érdeklődött már, a Galatasaray azonban csak abban az esetben hajlandó tárgyalni, ha legalább 20 millió eurós ajánlat érkezik érte. (Sabah)
KTE
A 4. igazolás
A Szentlőrinc 25 éves, távozó középpályása, Nyári Patrik Kecskeméten folytatja pályafutását.
DVTK/Videoton
Holdampf helyzete
A BOON értesülései szerint a Videotonnál szívesen látnák Holdampf Gergőt, akit a DVTK-nál is marasztalnak.
Tovább az összes átigazoláshoz