Koronavírus: A csapatbuszról szállították le az NB II-es csapat két játékosát

Szerda este a Gyirmót FC Győr a Szeged otthonában lép pályára az NB II 9. fordulójában, azonban a vendégek nem várt nehézségekkel szembesültek a mérkőzés előtt.
Csakfoci Admin 2020. szeptember 16., szerda 16:16
Szerda este a Gyirmót FC Győr a Szeged otthonában lép pályára az NB II 9. fordulójában, azonban a vendégek nem várt nehézségekkel szembesültek a mérkőzés előtt.
Szerző: Csakfoci Admin 2020. szeptember 16., szerda 16:16
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Nem éppen a legjobb előjelekkel vágott neki a következő bajnokijának az NB II-ben szereplő Gyirmót FC Győr együttese, mivel a koronavírus-tesztek eredményeképpen a 35 fős teszt alanyból ketten pozitív tesztet produkáltak a Szeged-Csanád Grosics Akadémia elleni, szerdai bajnoki előtt.

A csakfoci.hu információi szerint a két meg nem nevezett játékos kedden útnak indult a többiekkel együtt a mérkőzés helyszínére.

Később, miután a vezetők útközben megtudták a tesztek eredményét, le kellett szállniuk a csapatbuszról, így kihagyják a ma este 19 órakor esedékes mérkőzést.  Úgy tudjuk, két szóban forgó játékos helyett utánpótláskorú labdarúgók kerültek be, akik a mai napon csatlakoztak a kerethez.

A klub rövid közleménye szerint a két fertőzött személy panasz- és tünetmentes; a protokollnak megfelelően elkülönítésük megtörtént.

A Gyirmót nyolc forduló alatt 16 pontot gyűjtött és második helyen áll a Merkantil Bank Liga tabelláján.

Átigazolások
Lendván folytatja
Gonzalo Escudero
A ZTE hivatalos oldalán jelentette be, hogy távozott a második csapat vezetőedzői posztjáról Gonzalo Escudero.
Visszatérhet Felvidékre
Geri Gergely
Szlovák sajtóértesülések szerint Geri Gergely a Spartak Trnava szakmai stábjához csatlakozhat.
Újra Diósgyőrben
Molnár Gábor
Hivatalossá vált, hogy Molnár Gábor visszatért Merkantil Bank Ligában induló Diósgyőrhöz.
Tovább az összes átigazoláshoz