Kassai nem kapott szerepet, második meccsét vezetheti az NB I-ben a 3 hónapja debütált spori - bíróküldés

Bogár Gergő augusztus 31. után másodjára fújja a sípot szombaton NB I-es bajnokin, a Paks és a Ferencváros meccsét az idén egyszer már dirigáló Erdős József kapta meg. Játékvezető-küldés.
Csakfoci Admin 2018. november 30., péntek 18:34
Bogár Gergő augusztus 31. után másodjára fújja a sípot szombaton NB I-es bajnokin, a Paks és a Ferencváros meccsét az idén egyszer már dirigáló Erdős József kapta meg. Játékvezető-küldés.
Szerző: Csakfoci Admin 2018. november 30., péntek 18:34

Szokás szerint egy nappal a mérkőzések előtt jelölte ki az MLSZ a szombati NB I-es bajnokik játékvezetőit. A Paks és a Ferencváros nyári meccsét vezető Erdős Józsefet ezúttal ismét a két zöld-fehér együttes találkozójára küldték, az első NB I-es bajnokiját (Mezőkövesd-Puskás Akadémia) augusztus 31-én vezető Bogár Gergő pedig három hónap után ismét az élvonalban, az MTK-Debrecen összecsapáson fújhatja a sípot a hétvégén. Kassai Viktor a szombati napon biztosan nem kap szerepet, a vasárnapi, MOL Vidi FC - Honvéd meccs játékvezetőjét azonban egyelőre nem hozták nyilvánosságra.

NB I, 16. forduló - bíróküldés

Szombat

17:00 MTK - DVSC: Bogár Gergő

17:00 Haladás - DVTK: Andó-Szabó Sándor

17:00 Mezőkövesd - Újpest: Berke Balázs

17:00 Kisvárda - Puskás Akadémia: Iványi Zoltán

19:30 Paks - Ferencváros: Erdős József

Neked ajánljuk
Átigazolások
Légiósok
Kerkez Milos
Miért lenne jó, ha Liverpoolban is összeállna a Szoboszlai-Kerkez páros? Angliában "kinyomozták".
Fehérvár FC
Hosszabbított a gólvágó
Szerződést hosszabbítottak Ivan Saponjiccsal, akinél lehívták a kontraktusban szereplő opciót, így a gólerős támadó a következő szezonban is a fehérváriakat erősíti majd.
Légiósok
Gulácsi jövője
Nagy kérdés lesz a következő időszakban, hogy Gulácsi Péter, vagy Maarten Vandevoordt védi-e a jövő szezonban az RB Leipzig kapuját.
Tovább az összes átigazoláshoz