Fotó: dvsc.hu

Janeiro: "A piros lap után kissé elveszítettük a tempót", Kuttor: "A maximumot kihoztuk a meccsből" – edzői értékelések

Így értékelte az NB I harmadik fordulójának nyitómeccsét a Debreceni VSC és a Vasas vezetőedzője.
Nyikes Zoltán 2022. augusztus 12., péntek 23:03
Szerző: Nyikes Zoltán 2022. augusztus 12., péntek 23:03

Debreceni VSC–Vasas FC 1-1

A mérkőzésről ide kattintva olvashatsz bővebben!

Joao Janeiro (DVSC): – Az első 20 percet uraltuk, voltak is lehetőségeink. Érdekes volt, hogy a piros lap után kissé elveszítettük a tempót. A második félidőben aztán rengeteg helyzetünk volt, felállást is váltottunk a gólért. A klub nagyon büszke lehet a közönségére, köszönjük, a csapatnak szüksége van erre a segítségre. Ezt a mérkőzést Simon Ádám családjának ajánljuk. (dvsc.hu)

Kuttor Attila (Vasas): – A maximumot kihoztuk a meccsből, mert mi tagadás, volt szerencsénk, de azért volt, mert csúsztunk-másztunk érte. Sajnálom, hogy nem tudtuk lejátszani 11 a 11 ellen a meccset, szerintem akkor szakmailag egy jobb találkozó kerekedett volna ebből. Benne van a fociban egy ilyen kapott gól, volt olyan szituáció, amit megúsztunk, de azért úsztuk meg, mert valaki még bevetődött vagy odacsúszott tőlünk. Óriási nyomás volt rajtunk, nem nagyon tudtunk belőle kijönni, folyamatosan voltak problémáink a meccsen, a védőink szinte elfogytak a végére. Értékes pontot szereztünk. (M4 Sport)

Guardiola bejelentette a City következő érkezőjét, a Real Madrid korábbi Barca-játékost igazolhat - külföldi körkép
A legfontosabb és legérdekesebb pénteki hírek a külföldi foci világából és a nemzetközi átigazolási piacról.