Kadima Kabangu szereti a kispestieket, de karrierje miatt továbblépne. Mindezt az Instagramon jelentette be.
Úgy tűnik, hamarosan távozhat a Honvéd támadója, Dark Kadima Kabangu. Legalábbis erre utal a játékos Instagramon közzétett bejegyzése, amelyen a Nemzeti Sport információjára reagálva azt írja: bár szereti a Honvédot, egy ember miatt úgy érzi, karrierje szempontjából jobb, ha eligazol.
Bár a futballista nem nevezi meg, de minden bizonnyal Erik van der Meer vezetőedzőre utalhat, aki nem adott túl sok bizalmat a labdarúgónak. Kabangu a holland tréner regnálása alatt egyszer sem kezdett, összesen hét bajnokin játszott csereként, és két gólt szerzett.
Átigazolások
ETO
Új szakemberek
Alex Larrea és a volt mexikói válogatott Luis Perez pályaedzőként, Luca Guerra fitneszedzőként, míg Guillermo Zaragoza sporttudományos menedzserként csatlakozik az ETO FC-hez.
Soroksár
Négy távozó
A Soroksár SC bejelentette, hogy távozik a klubtól Tumma Gergely, Kundrák Norbert, Könczey Márk és Tóth Gábor is.
Ex-Videoton
Visszavonulás
Marko Scepovic bejelentette visszavonulását. A 35 éves szerb támadó korábban 114 mérkőzésen játszott a Vidiben.