A Honvéd légiósa elhagyná a bajnokcsapatot

Kadima Kabangu szereti a kispestieket, de karrierje miatt továbblépne. Mindezt az Instagramon jelentette be.
Budai László 2017. november 13., hétfő 20:20
Kadima Kabangu szereti a kispestieket, de karrierje miatt továbblépne. Mindezt az Instagramon jelentette be.
Szerző: Budai László 2017. november 13., hétfő 20:20
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Úgy tűnik, hamarosan távozhat a Honvéd támadója, Dark Kadima Kabangu. Legalábbis erre utal a játékos Instagramon közzétett bejegyzése, amelyen a Nemzeti Sport információjára reagálva azt írja: bár szereti a Honvédot, egy ember miatt úgy érzi, karrierje szempontjából jobb, ha eligazol.

Bár a futballista nem nevezi meg, de minden bizonnyal Erik van der Meer vezetőedzőre utalhat, aki nem adott túl sok bizalmat a labdarúgónak. Kabangu a holland tréner regnálása alatt egyszer sem kezdett, összesen hét bajnokin játszott csereként, és két gólt szerzett.

Átigazolások
Lendván folytatja
Gonzalo Escudero
A ZTE hivatalos oldalán jelentette be, hogy távozott a második csapat vezetőedzői posztjáról Gonzalo Escudero.
Visszatérhet Felvidékre
Geri Gergely
Szlovák sajtóértesülések szerint Geri Gergely a Spartak Trnava szakmai stábjához csatlakozhat.
Újra Diósgyőrben
Molnár Gábor
Hivatalossá vált, hogy Molnár Gábor visszatért Merkantil Bank Ligában induló Diósgyőrhöz.
Tovább az összes átigazoláshoz