Kesztyűs Barna után Egerszegi Tamás is kölcsönben kerül Paksról a Budapest Honvéd csapatához.
Kesztyűs Barna után újabb paksi középpályás érkezik kölcsönbe Kispestre, hiszen a két klub megállapodott arról, hogy a 2019–2020-as szezonban Egerszegi Tamás is a piros-feketéket erősíti - írja a honvedfc.hu.
A 27 esztendős labdarúgó Újpesten nevelkedett, a lila-fehéreknél mutatkozott be az NB I-ben, majd a Siófok, a Gyirmót, a DVTK, a Mezőkövesd és a Vasas csapataiban is szerepelt, légiósként pedig fél évet töltött a lengyel Miedz Legnica gárdájánál.
Egerszegi az előző szezont a Vasasnál kezdte, majd a Paks labdarúgója volt, az elmúlt idényben 20 NB I-es mérkőzésen lépett pályára, összesen pedig 169 első osztályú találkozón szerepelt, ezeken 12 gólt lőtt és három gólpasszt adott.
Átigazolások
Fradi
Kanichowsky is mehet(?)
Izraeli lapértesülések szerint a Maccabi Tel Aviv csábítaná vissza a Fradi egyik legjobbját, Gavriel Kanichowskyt.
MTK
Irány Csíkszereda
A román Pro Sport értesülései szerint a Csíkszereda hamarosan bejelentheti az MTK 22 éves játékosának, Horváth Artúrnak a szerződtetését.
ETO
Tóth közel a törökökhöz
Török sajtóhírek szerint közel a megállapodás Tóth Rajmund Konyasporhoz igazolása ügyében, ám az ETO FC középpályásának klubváltása egy vitás pont miatt egyelőre nem zárult le.