EL-selejtező: Súlyos sérülést szenvedett a Honvéd kapusa – videó

A Honvéd kapusa, Lefkovits Robi súlyos sérülést szenvedett az Universitatea Craiova-Budapest Honvéd EL-selejtező visszavágóján.
Csakfoci Admin 2019. augusztus 1., csütörtök 19:50
Szerző: Csakfoci Admin 2019. augusztus 1., csütörtök 19:50

A jelenleg is zajló Universitatea Craiova-Budapest Honvéd EL-selejtező 2. körének visszavágóját magyar szempontból súlyos sérülés árnyékolta be. A mérkőzés 34. percében Cicaldau jobb oldali szabadrúgása után a kispestiek kapusa, Lefkovits Robi öklözte a levegőbe a labdát, majd rosszul érkezett a földre, és megbicsaklott a jobb térde.

A magyar-izraeli kettős állampolgársággal rendelkező hálóőrt percekig ápolták a pályán, majd mentőautó segítségével hagyta el a pályát a 30 éves játékos.

A közvetítés során lehetett látni, hogy Lefkovits kiszállt az mentőből és az oldalvonal mellett, az orvosi stáb segítségével, a saját lábára nem tudott ráállni.

A súlyosan megsérült hálóőr helyett az NB III-as tartalékoknál szereplő Berla Attila állt be.

Félbe is szakadt a botrányos EL-selejtező: Univ. Craiova - Honvéd 0-0 (tiz.: 3-1) – közvetítés
A Honvéd egy hete 0-0-s döntetlent játszott a román Universitatea Craiova ellen a a Győri ETO Parkban az Európa Liga-selejtezők 2. körének odavágóján. Kövesd a meccset a csakfoci.hu-n!