A csakfoci.hu információi szerint rögtön az első "tavaszi" forduló és a Gyirmót elleni hazai vereség után megköszönik Horváth Ferenc vezetőedző munkáját a Budapest Honvédnál.
Mint ismeretes, az őszi idény végén felmerült már Horváth Ferenc lehetséges távozása a vártnál gyengébben szereplő Honvédnál, de akkor a kispesti klubvezetést kitartott a vezetőedző mellett, akivel a téli felkészülést is elvégezte aztán az NB I-es együttes.
A Gyirmót elleni szombati hazai vereséggel (0-1) azonban betelt a pohár értesüléseink szerint és a szakvezetőt menesztik a piros-feketék.
Horváth tavaly február óta irányítja a Honvédot, az előző idényben a 10., még bentmaradást jelentő helyen végzett a csapatával az OTP Bank Ligában.
FRISSÍTÉS: Vasárnap este a Honvéd - megerősítve hírünket - bejelentette Horváth Ferenc menesztését. A részletek itt!
Olvastad már?
Topligába igazolhat a Fradi egyik legjobbja - több millió eurós üzletet köthetnek
A csakfoci.hu információi szerint hamarosan távozhat a Ferencvárostól az albán válogatott támadó, Myrto Uzuni. Komoly összeget fizethetnek érte a La Ligából.
Elolvasom
Átigazolások
Fradi
Finisben a Kovacevic-transzfer
Már Budapesten tartózkodhat Franko Kovacevic, aki 3,5+1 évre írhat alá a Fradinál, ha átmegy az orvosin. A támadóért 3 millió eurót fizethetnek a Celjének.
Ferencváros
Tóth Alex már Angliában
Sajtóhírek szerint a Ferencváros magyar válogatott középpályása, Tóth Alex megérkezett Angliába és hamarosan aláír a Bournemouth csapatánál.
Kisvárda
Ezért jönnek a milliók
Kiderült, hogyan keres komoly pénzt a Kisvárda egy korábbi kölcsönüzlettel, ami a kolozsvári Ceferével kötött.