Hamarosan játszhat a Loki nyári szerzeménye

Még mindig vannak sérültjei a Debrecennek.
Privacsek András 2016. november 29., kedd 15:05
Még mindig vannak sérültjei a Debrecennek.
Szerző: Privacsek András 2016. november 29., kedd 15:05

A DVSC védője, Mészáros Norbert két hete sérült meg egy edzésen – írja a dvsc.hu. A legfrissebb kontroll szerint még van egy pici folyadék a combjában, de ha minden jól alakul, ezen a héten már elkezdheti a futómunkát. A mai napon újabb vizsgálat vár rá, amely eldönti, mikor csatlakozhat a többiekhez.

Ferenczi Jánosnak egy hónapja lett egy szakadás a combközelítőjében. A játékos már felépült, a hétvégén az MTK elleni NB III-as mérkőzésen játszott negyvenöt percet.

Szilvási Péter bő két hete esett át egy térdműtéten. A varratokat kiszedték, azóta elkezdte a rehabilitációt, jövő héten pedig már a csapattal edzhet.

Chuka teljes értékű munkát végezhet egy ideje, minden rendben van, és hamarosan utoléri a többieket. A Loki nyári nigériai szerzeménye még szeptember elején esett át porcműtéten.

Átigazolások
Budafok / Paks
Az NB I-ből erősítettek
Az NB II-es klubnál folytatja pályafutását a 23 éves balhátvéd, Debreceni Zalán, aki a Paks csapatától igazoltak le hosszabb távú szerződéssel.
Légiósok
Csoboth bont és feljelent
Egyoldalúan (kölcsön)szerződést bont a török Genclerbirligi csapatával a magyar válogatott Csoboth Kevin.
Ferencváros
Három rivális a védő ügyében
Az FTC mellett a belga Gent, az 1 millió eurót ajánló török Kasimpasa és az amerikai Columbus Crew is bejelentkezett Abdullah Iqbalért, a svéd Malmö 23 éves pakisztáni védőjéért. (voetbalnieuws.be)
Tovább az összes átigazoláshoz