Újpest-szurkolók a 0-6 után: "Vedd le a mezt!" - fotón a játékosok reakciója

Az Újpest-tábor érthető okokból rendkívül csalódottan fogadta a lilák 6-0-s hazai vereségét a Ferencváros ellen. 
Dudás Gábor 2022. szeptember 4., vasárnap 19:39
Az Újpest-tábor érthető okokból rendkívül csalódottan fogadta a lilák 6-0-s hazai vereségét a Ferencváros ellen. 
Szerző: Dudás Gábor 2022. szeptember 4., vasárnap 19:39

A vasárnapi, 0-6-ra végződött Újpest-Ferencváros derbi után a csapatok saját szurkolóik elé vonultak a Szusza Ferenc Stadionban. A vendégek nyilván ünnepeltek, de a házigazda játékosai is odaálltak a tábor elé. Amelynek tagjai - jelentősebb biztonsági személyzet jelenlétében - kórusban követelték a játékosoktól, hogy vegyék le a mezeiket.

Ezt az Újpest futballistái meg is tették, a levetett mezek a gyepszőnyegre kerültek, mint az az M4 Sport felvételén is látszódik.

Olvastad már?
Dibusz: "Az egész magyar foci érdeke az, hogy az Újpest talpra álljon"
Dibusz Dénes szerint a Slovan elleni továbbjutással és az Újpest kiütésével elég jól néz ki ez az időszak a Ferencváros számára. A válogatott kapus azonban szeretné, ha megint szoros és izgalmas derbiket játszhanának a lilákkal.
Elolvasom
Neked ajánljuk
Átigazolások
Békéscsaba
2 érkező, 2 távozó
A Békéscsaba szerződtette Takács János a kapuba és Kristóf Márk Patrik a védelembe, míg Rácz Balázst és Gyenti Kristófot is visszarendelte klubja a kölcsönből.        
Szpari/Vidi
Katona Mátyás
Információink szerint Katona Mátyás a Nyíregyháza csapatában folytatja pályafutását.
DVTK
11 távozó
Június végén lejár több diósgyőri labdarúgó (kölcsön)szerződése, így ők távoznak a klubtól.  
Tovább az összes átigazoláshoz