Újabb Fradi-játékos kapott válogatott meghívót

A zöld-fehérek középhátvédje, Miha Blazic meghívót kapott a szlovén válogatott októberi Európa-bajnoki selejtezőire.
Csakfoci Admin 2019. szeptember 26., csütörtök 20:20
A zöld-fehérek középhátvédje, Miha Blazic meghívót kapott a szlovén válogatott októberi Európa-bajnoki selejtezőire.
Szerző: Csakfoci Admin 2019. szeptember 26., csütörtök 20:20

Az NB I-ben címvédő Ferencváros hivatalos honlapján számolt be arról, hogy a bosnyák Eldar Civic után szlovén védőjük, Miha Blazic is meghívót kapott hazája válogatottjába.

A szlovén válogatott hat mérkőzés után jelenleg az Európa-bajnoki kvalifikációt érő második helyen áll a G-csoportban, októberben Észak-Macedóniában, valamint hazai pályán, Ausztria ellen lépnek majd pályára.

Olvastad már?
EL: Trolltámadás érte a Ludogorec-Fradi bíróját – minden a csoportkörről itt!
15 év után szerepel a Ferencváros az Európa Liga csoportkörében. A mérkőzésekre való hangolódásból mi is igyekezzük kivenni a részünket.
Elolvasom
Átigazolások
Kirgizisztán
Constantino távozik
Marco Rossi korábbi segítője, Giovanni Constantino elhagyja kirgiz csapatát, az FC Bishkek Cityt. A 41 éves tréner 5-4-10-es mérleget tudhatott maga mögött, és utolsó előtti (bennmaradó) lett együttesével.
Békéscsaba
Márkussal bontottak
Az NB II-es Békéscsaba közös megegyezéssel szerződést bontott Márkus Attilával, aki 2024 nyara óta 12 meccsen lépett pályára.
Fradi
Tóth a Newcastle-nek is kell
A Chronicle Live úgy tudja, a Newcastle is élénken figyeli Tóth Alexet, aki tökéletesen beleillene a klub profiljába.
Tovább az összes átigazoláshoz