Slavia-Fradi: "A Ferencváros legnagyobb erőssége az előrejáték" - érzi a nyomást a cseh bajnok Eb-gólszerzője

A Slavia Praha középpályása, Tomáš Holeš az FTC gyors és képzett támadóit is kiemelte a kedd esti visszavágó előtt.
Csakfoci Admin 2021. augusztus 10., kedd 16:31
A Slavia Praha középpályása, Tomáš Holeš az FTC gyors és képzett támadóit is kiemelte a kedd esti visszavágó előtt.
Szerző: Csakfoci Admin 2021. augusztus 10., kedd 16:31

2-0-s hátrányból várja a Slavia Praha a Ferencváros elleni, kedd esti BL-selejtező visszavágót. A cseh bajnok Budapesten, a június végi cseh-holland Eb-nyolcaddöntőn (2-0) gólt szerző középpályása, Tomáš Holeš azonban bizakodó az esti mérkőzés előtt.

- Több időnk volt felkészülni - utalt arra, hogy a Slavia - a Ferencvároshoz hasonlóan - elhalasztotta múlt hétvégi bajnokiját. - Sok dolgot gyakoroltunk az edzéseken, a hosszabb felkészülési idő mindenképpen előny.

A Ferencváros legnagyobb erőssége az előrejáték. Nagyon jók a gyors átmenetekben, gyors és technikailag képzett támadóik vannak, így óvatosnak kell lennünk.

A másik oldalon számos helyzetet teremtettünk a kapujuk előtt, ezt meg kell ismételnünk és fejlesztenünk kell ahhoz, hogy gólokat szerezzünk.

A játékos arról is beszélt, milyen volt bekapcsolódni klubcsapatához az Európa-bajnokságot követően.

- Természetesen nem ideális, hogy nincs mögöttem egy teljes felkészülés. Minden edzéssel egyre jobb formába lendülök, de a Ferencváros ellen is jól éreztem magam a pályán.

Nyomás alatt érezzük magunkat, de ez a Bajnokok Ligája selejtezője. Hiszem, hogy hazai pályán a szurkolóink segítségével kiharcoljuk majd a továbbjutást.

Olvastad már?
Stöger szerint a Fradi kicsit meglepte a Slaviát: "Hiszünk a saját minőségünkben"
A Ferencváros vezetőedzője szerint 50-50 százalék esélye van mindkét csapatnak a továbbjutása a BL-selejtezőből.
Elolvasom
Átigazolások
Liverpool
Szoboszlait marasztalják
A Liverpool kész magasabb fizetést is adni Szoboszlai Dominiknak, akivel szeretnének minél előbb új szerződést kötni.
Ferencváros
Naby Keita
Bár korábban úgy tűnt, az FTC alighanem hosszú távon is számol Naby Keitával, két németországi cikk szerint már nem olyan biztos, hogy marad az NB I-ben.
Ferencváros
Robbie Keane
Robbie Keane neve felmerült a Wolverhampton kispadján, de nem igaz, hogy jelentkezett a posztra és nem valószínű a klubváltása - derül ki egy írországi cikkből.
Tovább az összes átigazoláshoz