Román középpályást hoztak hírbe a Fradival - így áll az ügye

A Sepsi OSK játékosát, Nicolae Păunt hozta hírbe a román sajtó a Ferencvárossal - de a bukaresti FCSB érdeklődéséről is írnak.
Dudás Gábor 2021. december 12., vasárnap 11:20
A Sepsi OSK játékosát, Nicolae Păunt hozta hírbe a román sajtó a Ferencvárossal - de a bukaresti FCSB érdeklődéséről is írnak.
Szerző: Dudás Gábor 2021. december 12., vasárnap 11:20
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

A romániai Digi Sport számolt be arról, hogy a bukaresti FCSB mellett a Ferencváros is érdeklődik a Sepsi OSK 22 éves középpályása, Nicolae Păun iránt. A portál információi szerint a játékos monitorozását a bukaresti klub már el is végezte és a pályán nyújtott teljesítménye mellett a pályán kívüli hozzáállása és viselkedése is meggyőzte.

Az FTC állítólagos érdeklődése mellett annyit írnak még a futballista kapcsán, hogy 200 ezer euróra becsülik az értékét, és hogy az FCSB megkeresése valós - ezt Hadnagy Attilára, a sepsiszentgyörgyi klubigazgatóra hivatkozva írják. Păun az idén tavasszal mutatkozott be a román élvonalban, 24 mérkőzésen lépett pályára eddig (az idényben 15 találkozón és 1 gólt szerzett), de játszott az Európa Konferencia Ligában és a kupában is.

 

Ami viszont esetleges NB I-es érkezését illeti: a csakfoci.hu információi szerint a magyar bajnok nem áll kapcsolatban az elsősorban védekező középpályásként bevethető futballistával, aki így aligha igazol majd a Fradihoz.

Átigazolások
Újpest
Újabb erősítés
A csakfoci.hu korábbi hírének megfelelően a felcsúti Markgráf Ákos is az Újpestté lett.
ETO
Fontos hosszabbítások
Samuel Petrás és Megyeri Balázs is egy-egy évvel meghosszabbította most lejáró szerződését az ETO-val.
Ferencváros
Borbély válaszolt
Az FTC vezetőedzője szerint még sokan vannak a keretben, ezért további távozók várhatók, miközben cáfolta, hogy Győrből ajánlottak volna játékosokat a klubnak.
Tovább az összes átigazoláshoz