Rebrov a Honvéd ex-fradistáiról: "Valószínűleg motiváltak lesznek ellenünk" - Somália játéka is téma volt

A Ferencváros ukrán vezetőedzője, Szergej Rebrov a Budapest Honvéd elleni szerdai bajnoki előtt elmondta, nagyon nehéz lesz megbontani az ötvédős rendszert.
Csakfoci Admin 2020. február 4., kedd 14:45
A Ferencváros ukrán vezetőedzője, Szergej Rebrov a Budapest Honvéd elleni szerdai bajnoki előtt elmondta, nagyon nehéz lesz megbontani az ötvédős rendszert.
Szerző: Csakfoci Admin 2020. február 4., kedd 14:45

Kedden kora délután a Groupama Arénában tartott sajtótájékoztatót a Ferencváros vezetőedzője, Szergej Rebrov.

- Mindig nehéz mérkőzéseket játszunk a Honvéd ellen. Elég csak a tavaly télen elért 1-0-s győzelmünkre, vagy az ősszel lejátszott 0-0-s döntetlenünkre gondolni. Nagyon nehéz megbontani az ötvédős rendszert, hiszen a Paks is hasonló alakzatban játszott ellenünk, de nagyjából értették a fiúk, hogyan kell az ilyen védelmet feltörni.

Akik a Honvéd színeiben korábban játszottak nálunk, valószínűleg motiváltak lesznek ellenünk, mi pedig igyekszünk a saját játékunkra koncentrálni a hazai pályán.

Az ukrán szakember újságírói kérdésre elmondta, milyen állapotban van a múlthéten a Kisvárda ellen pályára lépő korábbi Fradi-kedvenc, Somália.

- Hatalmas akaraterővel rendelkezik, de sajnos nem a megfelelő időben érkezett a felkészülési időszakban. Nem tudott annyit készülni velünk, de természetesen száz százalékot szeretne nyújtani az éles meccseken is. Sajnos a legutóbbi mérkőzésen egy kisebb sérülést szenvedett. Tisztában vagyok az erősségeivel, a csapat segítségére lehet akkor, ha megfelelő edzettségi állapotban lesz.

Rebrov elmondta azt is, a csapat egyre jobb kondiban van, az edzéseken egyre több terhelést kapnak a játékosok. Elégedett volt a hozzáállásukkal, amit a Paks elleni bajnokin tanúsítottak, mivel betartották az öltözőben elhangzott utasításokat, ellenben a Kisvárda ellen a szabolcsiak kompaktabb védekezése és a pálya adottságai miatt tudtak nehezebben nyerni.

Neked ajánljuk
Átigazolások
PMFC
Külföldön a magyar fiatal
A PMFC saját nevelésű játékosa, a klub U16-os csapatának kapitánya, Andruskó Adrián a horvát élvonalbeli NK Osijek akadémiáján folytatja pályafutását.
Videoton FC Fehérvár
Huszti külföldi ajánlatra vár
Huszti András menedzsere az NSO-nak elmondta, hogy a játékos ugyan egy fehérvári erőnléti edzővel készül, de a külföldi folytatás a terv. Ciprusi, holland és német alacsonyabb osztályú klubbal tárgyalnak.
Légiósok
Megvan Koszta új csapata
Hivatalossá vált, hogy új csapatot talált magának Koszta Márk, akinek a szerződtetését bejelentette az izraeli élvonalban szereplő Hapoel Petah Tikva.
Tovább az összes átigazoláshoz