Megvan Jova új klubja

Itthon folytatja pályafutását a 24 esztendős kapus.
Budai László 2017. január 11., szerda 11:36
Itthon folytatja pályafutását a 24 esztendős kapus.
Szerző: Budai László 2017. január 11., szerda 11:36
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

A csakfoci.hu információi szerint megvan Jova Levente új klubja. Úgy tudjuk, a kapusnak itthon és külföldön is volt több ajánlata. Végül hivatalosan nem hagyja el a Fradit, de kölcsönben, az NB II-es Soroksárban folytatja pályafutását.

{div class:widget-box}{module Atigazolas}{/div}Mint ismert, Holczer Ádám a télen Soroksárról visszatért a Ferencvároshoz, így a csapatnak mindenképpen új kapus után kellett néznie. Az együttes ebben a szezonban eddig remekül teljesített, jelenleg a második helyen áll a másodosztályban, egy ponttal lemaradva a Puskás Akadémiától.

A hazai átigazolási híreket ITT találod - kattints!

Átigazolások
Légiósok
Yaakobishvili Áron
A Barcelona első csapatával kezdte meg a felkészülést a magyar válogatott kapus, Yaakobishvili Áron.
ETO
Fiatal érkező
Modou Lamin Mass a győri zöld-fehéreknél folytatja pályafutását.
Tóth A., Komáromi, Mim
Így áll a helyzetük
Tóth Alex marad a Bournemouth-nál, Komáromi György várhatóan elhagyja a Maribort (magyar és külföldi folytatás is jöhet), míg Mim Gergely iránt az NB I-ből érdeklődnek - árulta el az NSO-nak Papp Bence.
Tovább az összes átigazoláshoz