Még egy Groupama Stadion lesz – komoly pénzt fizetnek érte

A Ferencváros után egy másik klub arénája is erre a névre hallgat majd.
Dudás Gábor 2017. július 10., hétfő 14:15
A Ferencváros után egy másik klub arénája is erre a névre hallgat majd.
Szerző: Dudás Gábor 2017. július 10., hétfő 14:15
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Megállapodott egymással a francia Olympique Lyon és a Groupama nemzetközi biztosítótársaság az eddigi Parc OL stadion névhasználati jogának értékesítéséről.

A francia klub és a francia székhelyű cég megállapodása alapján a stadion mostantól a Groupama Stadion névre hallgat majd, a cég ezért három éven át – bónuszokkal együtt – összesen 21 millió eurót fizet majd.

A még hivatalosan be nem jelentett hír kapcsán a Le Parisien c. lap megjegyzi, hogy a Ferencváros hasonló nevű stadionjával (Groupama Aréna) ellentétben itt nem a zöld, hanem a szürke szín lesz majd a domináns a stadion logójában, alkalmazkodva az OL színeihez.

Átigazolások
Légiósok
Gazdag Dániel
Thomas Müller csapattársa lehet a klubváltás előtt álló Gazdag Dániel.
Tiszakécske
Fiatal kapus érkezett
A Tiszakécske bejelentette Németh Bence érkezését. A 18 éves utánpótlás-válogatott hálóőr a Puskás Akadémiától érkezett.
ZTE
Argentin középpályás
Tiago Penalba személyében 22 éves argentin belső védővel erősíthet a ZTE FC. A fiatal labdarúgó Club Atlético San Martín de Tucumán csapatától érkezhet - számolt be róla César Luis Merlo.
Tovább az összes átigazoláshoz