Fotó: topsport.bg
A bolgár sajtó szerint az NB I-es csapat vinné a Ludogorec középpályását, mi azonban úgy tudjuk, hogy a Fradinál nincs képben a játékos.
A bolgár Match Telegraf információja szerint a Ferencváros kétmillió eurós ajánlatot tett a Ludogorecnek a brazil középpályás, Alex Santana játékjogáért.
A portál megemlíti, hogy a 26 éves játékost már nyáron is meg akarta szerezni a Fradi, ám akkor nem jött létre az üzlet, most viszont egy magasabb ajánlattal próbálkozik a magyar csapat.
Honlapunk úgy értesült azonban, hogy tévesek a Match Telegraf információi és a Fradi nem akarja leigazolni a brazil játékost.
Olvastad már?

Az NB I egyik legjobb légiósa volt, most a Honvéd és a Vidi is kiszemelhette - sajtóhír
Lengyel sajtóhírek szerint a két magyar csapat mellett a Wisla Kraków is kiszemelte az Újpesttel Magyar Kupát nyert védőt.
Elolvasom
Neked ajánljuk
Átigazolások

Sepsi
Bernd Storck
Bernd Storck az idény végéig szóló szerződést írt alá, hosszabbítási opcióval.

BVSC
Szekeres az új edző
Igaznak bizonyultak a Csakfoci információi: Szekeres Tamás veszi át az NB II-es BVSC irányítását.

ETO FC
Hosszabbítás
A 19 esztendős Tóth Rajmund meghosszabbította szerződését a másodosztályú ETO FC csapatával. A győriek egykori akadémistája 2026 nyaráig írta alá új kontraktusát.