Ismét meghívták a válogatottba a Fradi játékosát

Cristian Ramírez bekerült az ecuadori keretbe.
admin 2016. október 25., kedd 18:48
Cristian Ramírez bekerült az ecuadori keretbe.
Szerző: admin 2016. október 25., kedd 18:48

 

Uruguay és Venezuela ellen is számít Cristian Ramírez játékára az ecuadori szövetségi kapitány, Gustavo Quinteros.

A nemzeti csapatba a Ferencvárosból visszatérő Cristian Ramírez nemzeti tizenegye legutóbbi mérkőzésein rendre helyet kapott a kezdőcsapatban sőt, a Copa America győztes Chile ellen gólt is lőtt, így nem meglepetés, hogy ismét megkapta behívóját.

Gustavo Quinteros csapata november 10-én a csoportelső Uruguay, majd november 15-én Venezuela ellen folytatja a világbajnoki selejtezősorozatot, amely során továbbra is számít a ferencvárosi balhátvédre - adta hírül a zöld-fehér klub honlapja.

 

Átigazolások
Diósgyőr
Vignjevic a DVTK új edzője
Megerősítést nyert a korábbi értesülésünk: Nebojsa Vignjevic lett a Diósgyőr új vezetőedzője.
DVTK
Vignjevic még ma aláírhat
Nebojsa Vignjevic hamarosan aláírhat a DVTK-nál.
Újpest
Nagy visszatérő jöhet
Az Újpest korábbi játékosa, Fehér Csaba nyáron visszatérhet, ezúttal vezetői szerepben, Dárdai Pál munkáját segítve. (nb1.hu)
Tovább az összes átigazoláshoz