Hosszan tartó súlyos betegség után életének 46. évében elhunyt a Ferencváros, a Kispest Honvéd és a DVSC egykori kapusa, Horváth Dezső.
A bohókás kapus, Horváth Dezső legemlékezetesebb mérkőzése minden bizonnyal az 1993-as Magyar Kupa-döntő volt. A finálé során a büntetőpárbajban némi táncolást követően kivédte a szombathelyi Neudl Gábor tizenegyesét, és mivel a zöld-fehérek játékosai nem hibáztak, a Fradi hódította el a trófeát.
Átigazolások
Tiszakécske
Fiatal kapus érkezett
A Tiszakécske bejelentette Németh Bence érkezését. A 18 éves utánpótlás-válogatott hálóőr a Puskás Akadémiától érkezett.
ZTE
Argentin középpályás
Tiago Penalba személyében 22 éves argentin belső védővel erősíthet a ZTE FC. A fiatal labdarúgó Club Atlético San Martín de Tucumán csapatától érkezhet - számolt be róla César Luis Merlo.
NB I
Hazai átigazolási hírek
NB I-es átigazolási körkép: így állnak a magyar élvonal klubjai a nyári érkezők, a távozók és a jelöltek terén.