Fradi-játékos kapta a hétvége legfurcsább sárga lapját - videó

Oliver Hüsing bírói engedély nélkül lépett pályára csereként, miután honfitársát, Julian Kochot sérülés miatt le kellett hoznia Thomas Dollnak a DVSC elleni bajnoki második félidejében. A védő nem várta meg Farkas Ádám játékvezető jelzését, így a szabályoknak megfelelően sárga lapot kapott. A nem mindennapi jelenet az M4 Sport felvételén.
Dudás Gábor 2017. február 19., vasárnap 18:19
Oliver Hüsing bírói engedély nélkül lépett pályára csereként, miután honfitársát, Julian Kochot sérülés miatt le kellett hoznia Thomas Dollnak a DVSC elleni bajnoki második félidejében. A védő nem várta meg Farkas Ádám játékvezető jelzését, így a szabályoknak megfelelően sárga lapot kapott. A nem mindennapi jelenet az M4 Sport felvételén.
Szerző: Dudás Gábor 2017. február 19., vasárnap 18:19
Átigazolások
Újpest
Újabb erősítés
A csakfoci.hu korábbi hírének megfelelően a felcsúti Markgráf Ákos is az Újpestté lett.
ETO
Fontos hosszabbítások
Samuel Petrás és Megyeri Balázs is egy-egy évvel meghosszabbította most lejáró szerződését az ETO-val.
Ferencváros
Borbély válaszolt
Az FTC vezetőedzője szerint még sokan vannak a keretben, ezért további távozók várhatók, miközben cáfolta, hogy Győrből ajánlottak volna játékosokat a klubnak.
Tovább az összes átigazoláshoz