Fradi-játékos kapta a hétvége legfurcsább sárga lapját - videó

Oliver Hüsing bírói engedély nélkül lépett pályára csereként, miután honfitársát, Julian Kochot sérülés miatt le kellett hoznia Thomas Dollnak a DVSC elleni bajnoki második félidejében. A védő nem várta meg Farkas Ádám játékvezető jelzését, így a szabályoknak megfelelően sárga lapot kapott. A nem mindennapi jelenet az M4 Sport felvételén.
Dudás Gábor 2017. február 19., vasárnap 18:19
Oliver Hüsing bírói engedély nélkül lépett pályára csereként, miután honfitársát, Julian Kochot sérülés miatt le kellett hoznia Thomas Dollnak a DVSC elleni bajnoki második félidejében. A védő nem várta meg Farkas Ádám játékvezető jelzését, így a szabályoknak megfelelően sárga lapot kapott. A nem mindennapi jelenet az M4 Sport felvételén.
Szerző: Dudás Gábor 2017. február 19., vasárnap 18:19
Átigazolások
Haladás
Hosszabbítás
Simon Ádámmal hosszabbított a Haladás. A klub vezetőedzője további 3 évre írt alá a zöld-fehéreknél.
Ex-Fradi
Blazic hazaigazolt
Miha Blazic a szlovén élvonalbeli NK Maribor játékosa lett.
Szeged
Jobbvédőt igazoltak
Dragan Cubra Szegeden folytatja pályafutását. A szerb és magyar állampolgársággal is rendelkező jobboldali szélsővédő korábban a Ferencváros NB III-as csapatában 63 alkalommal lépett pályára.
Tovább az összes átigazoláshoz