Peter Stöger vezetőedző ismerte el a meccs előtt, hogy Dibusz Dénes pozitív koronavírus-tesztje miatt hiányzik majd, de tünetei nincsenek a magyar válogatott kapusnak.
Peter Stöger, az FTC vezetőedzője az MTK Budapest elleni Örökrangadó előtt kapta meg a kérdést az M4 Sporttól, hogy miért Bogdán Ádámnak és nem a megszokott kapusnak, Dibusz Dénesnek szavazott bizalmat.
Az osztrák szakember elárulta, hogy Dibusz koronavírus-tesztje pozitív lett, így nem állhat vasárnap csapata rendelkezésére. Azt a vezetőedző hozzátette, hogy Dibusz nincsenek tünetei és jól érzi magát, de a járványügyi szabályozás miatt nem lehet ott a keretben és a kapus otthonról követi a Groupama Arénában zajló eseményeket.
(Fotó: fradi.hu)
ÉLŐ: Fradi-MTK - az Örökrangadó itt!
Átigazolások
Csákvár
A házi gólkirály is távozott
Lejárt a házi gólkirály, Bányai Péter kölcsönszerződése, aki előbb visszatért Mezőkövesdre, majd elszerződött Kecskemétre. Haragos Viktor pedig megegyezett a Szegeddel.
DVTK
Nagy bejelentések jönnek
Napokon belül bejelenthetik a csapat vezetőedzőjét, stábját, a maradó, valamint az újonnan érkező játékosokat is.
Honvéd
Szabics is edzőjelölt?
Kispesten is felmerült az Egyiptomból távozó Szabics Imre neve, informális kapcsolatfelvétel már történt a felek között. (Öltözőn Túl)