Fradi: Böde Dániel díszpolgár lett

Sporteredményei elismeréseként és a Duna-menti település hírnevének öregbítéséért Madocsa díszpolgárává avatták Böde Dánielt, a Ferencváros csatárát.
Dudás Gábor 2016. augusztus 20., szombat 19:10
Sporteredményei elismeréseként és a Duna-menti település hírnevének öregbítéséért Madocsa díszpolgárává avatták Böde Dánielt, a Ferencváros csatárát.
Szerző: Dudás Gábor 2016. augusztus 20., szombat 19:10

A válogatott támadó és a község neve az utóbbi években összeforrt, az egyre sikeresebb sportoló pedig sosem feledkezett meg arról, hogy honnan is indult.

Ez utóbbiért és természetesen sportkarrierje okán, Böde Dániel díszpolgári címet vehetett át a nemzeti ünnepen rendezett Madocsai Falunapon "A sportban elért eredményeinek elismeréséért és Madocsa település hírnevének öregbítéséért" – számolt be a fradi.hu.

- „Nagy megtiszteltetés számomra ez a cím, hazudnék, ha azt mondanám, hogy nem tett büszkévé. Madocsa mindig is az otthonom lesz, építkezni is itt építkeztem, nyaralni is rendre ide járok és a helyi focicsapat is sok örömet okoz. Bárhol jártam a világban, mindenhol szerettem madocsai lenni, és ezt tudta rólam mindenki, talán ennek is köszönhetem ezt az elismerést – mondta a díjazott a klubhonlapnak.

 

Átigazolások
Loki
Csatár érkezett
Új csatárral bővült a DVSC kerete.
Fradi
Profi szerződések
Bucsák Mihály (középpályás, 16 éves), Czéh Barnabás (támadó, 16 éves) és Kovács Márk (középpályás, 19 éves) is alá írta első profi szerződését a klubbal.
Légiósok
Áttörés Szoboszlai ügyében?
Szoboszlai Dominik komolyabb fizetésemelésről tárgyal a Liverpoollal, és sajtóhírek szerint jelentős előrelépés történt az egyeztetésekben.
Tovább az összes átigazoláshoz